fot. kadr z wywiadu w „Drink Champs”

Kanye West próbował zmienić dom w bunkier, by schronić się przed Clintonami i Kardashianami


14 września 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Kanye West próbował zmienić swoją posiadłość w Malibu w bunkier, w którym miałby się schronić przed Kardashianami i Clintonami.

Bez okien, kanalizacji i elektryczności

Tak, to kolejna historia z serii „odklejki Kanyego Westa”. Tym razem o tym, jak raper próbował przerobić swoją posiadłość w Malibu na… bunkier. Patrząc na manię, w jaką potrafi wpaść Ye, nie byłoby to nawet aż tak dziwne, gdyby nie uzasadnienie. Chciał się bowiem skryć się w nim przed Clintonami i Kardashianami. Ale po kolei.

Informacje o tych specyficznych planach Kanyego z okolic 2021 roku przekazał Tom Saxon, były zarządca jego domu w Malibu. Mężczyzna pozwał popularnego rapera po tym, jak ten nie zapłacił mu za pracę, a na dodatek zwolnił go, gdy Saxon nie mógł kontynuować pracy z powodu bólu pleców.

Saxon twierdził również, że Kanye West nalegał na zastosowanie w domu dużych generatorów wewnątrz posiadłości, bez podpinania się pod sieć elektryczną. Nie obchodziło go specjalnie, że takie rozwiązanie tworzyło ryzyko pożarowe. Planował też używanie jedynie świec i świateł na baterie. Saxon twierdzi, że Kanye słysząc odmowę, stracił panowanie nad sobą. Powiedział pracownikowi, że zostanie uznany za wroga, jeśli się nie podporządkuje. Planem Westa było przekształcenie domu w schron przeciwbombowy według planu z 1910 roku, by – jak powiedział ówczesnemu zarządcy – w posiadłości w Malibu „ukryć się przed Kardashianami i Clintonami”.

W pewnym momencie rozwijania projektu Kanyego, w domu nie można było przechowywać jedzenia, ponieważ nie było lodówki. Raper kazał pozbyć się także okien i drzwi. Pozostały wnęki, przez które do środka posiadłości wlatywały mewy. W takiej betonowej fortecy Kanye West chciał ukryć się przed światem. Prawdopodobnie plany przebudowy, znalezienia alternatywnego źródła energii czy niewykrywalnej sieci WiFi zostały wstrzymane wraz z odejściem Saxona. Co ciekawe, były pracownik Westa zatrudnił tych samych prawników, którzy pracują nad sprawą nieprawidłowości w Donda Academy (więcej na temat tej sprawy przeczytacie tutaj).

Zdjęcia posiadłości Kanyego Westa w Malibu

Kanye West próbował zmienić swoją posiadłość w Malibu w bunkier, w którym miałby się schronić przed Kardashianami i Clintonami. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Bez okien, kanalizacji i elektryczności […]

Obserwuj nas na instagramie:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →