fot. Netflix

Kanye West pracuje nad nowym solowym projektem


27 września 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Jak podaje portal „TMZ”, Kanye West obecnie pracuje intensywnie nad nowym albumem. W studiu widziany był z nim Ty Dolla $ign.

„Kanye kończy 10 utworów w tym tygodniu”

Ostatnie miesiące były bardzo trudne dla Kanyego Westa. Po 2 latach od premiery Dondy mówi się o nim już w zasadzie tylko w kontekście pozamuzycznym. Mocno stracił w oczach wielu osób swoimi wypowiedziami, szczególnie antysemickimi, a także aferami z jego udziałem. Jego obrońcy jako okoliczności łagodzące wskazują na chorobę dwubiegunową, z jaką raper się zmaga, a także trudy rozwodu z Kim Kardashian. Tak naprawdę jednak o tym, ile Kanye stracił w oczach fanów na swoich ostatnich zachowaniach, przekonamy się przy okazji premiery jego następnej płyty. Okazuje się, że raper intensywnie nad nią pracuje.

Jak podaje „TMZ”, Kanye West spędza obecnie bardzo dużo czasu w studiu, pracując nad solowymi rzeczami. Pozostające anonimowymi postaci z jego otoczenia podają także, że sporo czasu w studiu spędza z nim Ty Dolla $ign. „W tym tygodniu kończy 10 solowych utworów” podaje źródło, zapewniając dodatkowo, że projekty, nad którymi ye pracuje, bardziej przypominają „starego Kanyego”, za którym wielu słuchaczy tak tęskni.

Atmosferę wokół Kanyego podgrzał ostatnio leak projektu stworzonego wspólnie z Dr. Dre. Pewien internauta wypuścił do sieci Jesus Is King 2. Znajdują się tam utwory znane z „jedynki” zremixowane przez Dre i uzupełnione o nowe gościnne zwrotki, m.in. Eminema, Andersona. Paaka, Snoop Dogga czy Pushy T. Niezależnie od tego co w konkretnie majstruje w studiu Kanye West, jedno jest pewne. Jego powrót zbliża się wielkimi krokami. I będzie dla niego jednym z największych momentów prawdy w karierze.

Jak podaje portal „TMZ”, Kanye West obecnie pracuje intensywnie nad nowym albumem. W studiu widziany był z nim Ty Dolla $ign. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto czekać „Kanye kończy 10 utworów […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →