North West rapuje w nowym kawałku Ye i Ty Dolla $igna


08 lutego 2024

Obserwuj nas na instagramie:

W klipie do Talking / Once Again wyreżyserowanym przez braci D’Innocenzo pojawiają się Kanye West i Ty Dolla $ign z córkami.

Poznajcie swoją nową „bestie”, czyli „Pannę Westie”

Na naszych oczach rodzi się właśnie nowa rapowa kariera? Bardzo możliwe – nepotyzm w showbiznesie to nic nowego, a North West ma dobre zaplecze, aby rozpocząć lada moment solową karierę. Chwilowo jednak pojawia się na oficjalnym featuringu u ojca, Kanye, rapując pod wokal Jamesa Blake’a i przedstawiając się światu jako „Panna Westie”. 10-latka domaga się też należnego szacunku i obiecujące, że jeszcze długo będzie głośno.

Ty Dolla $ign również z córką

Nie tylko córka Kanye pojawia się w klipie do Talking / Once Again. Mamy też drugi rodzinny duet: Ty Dolla $ign przedstawia na ekranie swoją córkę, 19-letnią Jailynn Crystal. Ona sama nie występuje wokalnie, ale wersy jej ojca odnoszą się bezpośrednio do nastolatki i ich relacji – mowa jest o dorastaniu pociechy, wchodzeniu w dorosłość i dokonywaniu trudnych wyborów.

Vultures już jutro (oby)

​Kawałek Talking / Once Again znajdzie się na mocno oczekiwanej przez fanów płycie Vultures, którą Ye nagrał w duecie z Ty Dolla $ignem. Premiera wyznaczona jest na jutro, 9 lutego, choć znając Kanye, wszystko możę się jeszcze zmienić. Raz już się zmieniło – album mieliśmy dostać 15 grudnia 2023 r., ale panowie zmienili zdanie. Być może stało się to z powodu sampla z piosenki Everybody (Backstreet’s Back) zespołu Backsteet Boys – Ye podobno nie zapytał wytwórni ani autorów utworu o zgodę na jego wykorzystanie. O sprawie pisaliśmy TU.

Ye ciągle na świeczniku

Wokół Kanye nie cichnie od kontrowersji. Zarówno jeśli chodzi o dziwne akcje, życie prywatne, modowe kreacje, stomatologiczne innowacje, jak i poglądy. Bo choć ostatnio odżegnywał się od swoich antysemickich wyskoków, potem pozował w koszulce Burzum, którego lider Varga Vikernes również wielokrotnie szokował opinię publiczną, a także odsiedział kilkanaście lat za morderstwo.

W klipie do Talking / Once Again wyreżyserowanym przez braci D’Innocenzo pojawiają się Kanye West i Ty Dolla $ign z córkami. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →