Victor Boyko

Donda 2” szybciej, niż myślimy! Kanye West zdradził datę premiery


27 stycznia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Nie trzeba było długo czekać na kolejne wydawnictwo od Kanye Westa. Sequel ubiegłorocznej Dondy ma już datę premiery!

Kanye działa bez wytchnienia

Dwa tygodnie temu informowaliśmy o tym, że Donda 2 oficjalnie powstaje i nabiera kształtów. Nikt chyba nie spodziewał się, że premiera sequela jednej z najbardziej wyczekiwanych płyt rapowych ostatnich lat nadejdzie tak szybko. Kanye West poinformował na Instagramie, że krążek ukaże się już 22 lutego 2022 roku. Produkcją płyty zajął się Future. Miejmy nadzieję, że Ye tym razem dotrzyma daty premiery. Czekacie?

Kanye West – Heaven and Hell

Nie tylko Donda

Od wydania Dondy minęło zaledwie pięć miesięcy. Przez ten czas, Kanye West nie dawał o sobie zapomnieć nawet na chwilę. Raper zdążył między innymi już opublikować wersję deluxe swojej ostatniej płyty. Ogłoszono także, że Netflix przygotowuje film dokumentalny o Ye. Raper zakończył także swój beef z Drakiem, rozdał potrzebującym cztery tysiące zabawek i wydał utwór z The Gamem, za co z resztą dosyć szybko mu się oberwało. Artysta znalazł się również na czwartym miejscu wśród najlepiej zarabiających muzyków w 2021 roku, ustępując Paulowi Simonowi, Jayowi-Z i Bruce’owi Springsteenowi.

Z datą premiery Dondy 2 wiąże się także nowa, pozamuzyczna akcja rapera. Firma odzieżowa Ye, Yeezy, nawiązała współpracę z firmą SkidRow, marką odzieżową, która zatrudnia osoby bezdomne i przekazuje na ich rzecz część swoich zysków. Raper zaproponował stworzenie wspólnej kolekcji Yeezy x SkidRow, z której dochód zostanie w 100% przekazany na osoby bezdomne. Kolekcja, której premiera już 22 lutego, miałaby być promowana przez pokaz mody, na którym modelkami i modelami mają być osoby bezdomne.

Nie trzeba było długo czekać na kolejne wydawnictwo od Kanye Westa. Sequel ubiegłorocznej Dondy ma już datę premiery! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Kanye działa bez wytchnienia Dwa tygodnie […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →