fot. Johnny Nunez/Getty

Kanye West i The Game w jednym utworze! Ye nawija o Kim Kardashian i jej obecnym partnerze


17 stycznia 2022

Podziel się newsem:

Dwie amerykańskie legendy rapu połączyły siły. Singiel Eazy to wynik kooperacji na linii Kanye West – The Game. Pierwszy z wymienionych kieruje linijki w byłą partnerkę, Kim Kardashian, oraz w jej obecnego chłopaka.

The Game i Kanye łączą siły

Eazy pojawiło się na streamingach w sobotę 15 stycznia. Kanye West i The Game połączyli siły na bicie, którego autorstwo przypisuje się Hit-Boy’owi, Mike’owi Deanowi, Big Duke’owi, DJ-owi Premierowi oraz Cashowi Jonesowi. Pierwotnie singiel miał ukazać się w piątek, jednak w ostatniej chwili West poprosił Premiera o dodanie kilku scratchy. Rozmowę rapera z Chicago i DJ-a Premiera opublikowano w Internecie. Utwór tym samym ucina spekulacje, czy Hi-Boy i The Game pojawią się na Donda 2, która jest w procesie tworzenia.

Zobacz: To już pewne! Kanye West potwierdził, że Donda 2 powstaje

W najnowszym utworze Ye odniósł się do swojej prywatnej sytuacji. West skierował kilka wersów wprost w Kim Kardashian oraz zaatakował Pete’a Davidsona, obecnego partnera celebrytki („God saved me from that crash, just so I could beat Pete Davidson’s ass”). Raper wspomina również o fakcie kupna domu w bliskim sąsiedztwie byłej żony.

Kanye West x The Game – Eazy

Game i Ye na przestrzeni lat

Ostatnia premiera nie jest pierwszym wspólnym utworem legend z Los Angeles i Chicago. Raperzy tworzą wspólną historię od 2005 roku, kiedy na rynku ukazał się Crack Music z albumu Late Registration. Ye wraz z Game’em spotkali się ponownie po dwóch latach na Wouldn’t Get Far.

Zobacz: Dr. Dre i jego Detox – czy płyta w końcu się ukaże?

Na kolejny wspólny singiel należało poczekać pięć lat, aż ukazał się singiel Jesus Piece. Ostatnim utworem duetu Ye/Game, oprócz Eazy, jest Mula z 2015 roku. Utwór znalazł się na The Documentary 2 The Game’a.

The Game feat. Kanye West – Mula

Dwie amerykańskie legendy rapu połączyły siły. Singiel Eazy to wynik kooperacji na linii Kanye West – The Game. Pierwszy z wymienionych kieruje linijki w byłą partnerkę, Kim Kardashian, oraz w jej obecnego chłopaka. The Game i Kanye łączą siły Eazy pojawiło się na streamingach w sobotę 15 stycznia. Kanye West i The Game połączyli siły […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →