kadr z teledysku

To już pewne! Kanye West potwierdził, że „Donda 2” powstaje


13 stycznia 2022

Podziel się newsem:

Kanye West pracuje nad sequelem zeszłorocznego wydawnictwo. Donda 2 rzeczywiście powstaje i według najnowszych informacji Kanye rozgląda się za gościnnymi zwrotkami.

Donda 2 znajduje się w fazie twórczej

Wieść o drugiej części Dondy została potwierdzona dzięki screenshotowi, którym podzielił się MoneyBaggYo. Raper został zaproszony przez Westa do udziału w pracach nad Donda 2, czym nawijacz postanowił się pochwalić. Informację przechwycił również TIDAL, który udostępnił fragment rozmowy, z której jasno wynika, że Donda 2 powstaje.

Zobacz: Kanye West wyrusza do Rosji, by spotkać się z Władimirem Putinem

To pierwszy raz, kiedy Kanye West oficjalnie potwierdza sequel krążka z zeszłego roku. Wcześniej materiał zapowiadał Steven Victor, dyrektor operacyjny G.O.O.D. Music. Victor w wywiadzie dla Complex wyznał, że „Ye rozpoczął prace nad jego nowym arcydziełem, czyli Donda 2”. Według niektórych spekulacji na nadchodzącym albumie Westa pojawią się także The Game, Antonio Brown oraz Hit-Boy, z którymi Kanye był widziany w studio. Na razie jednak nie potwierdzono tych informacji.

Pierwsza Donda okazała się sukcesem

Pod koniec sierpnia 2021 Kanye West, po wielokrotnym wodzeniu fanów za nos, opublikował Dondę. Krążek powstawał m.in. na stadionie w Atlancie. Przed premierą materiału nie obyło się bez kontrowersji, jak np. usunięcie Chrisa Browna i KayCyy z listy gości już po opublikowaniu płyty w Internecie.

Przeczytaj: Netflix z pierwszym zwiastunem filmu dokumentalnego o Kanye Weście

Pierwszy tydzień na rynku przyniósł raperowi debiut na szczycie listy Billboard wraz z ponad 357 milionami streamów. W październiku album zebrał ponad miliard odtworzeń na Spotify. Kolejny miesiąc przyniósł wersję deluxe. Gospodarz zamienił na niej nie tylko kolejność piosenek, ale dodał również pięć utworów trwających około dwudziestu minut.

Kanye West – Donda (Deluxe) – odsłuch albumu

Kanye West pracuje nad sequelem zeszłorocznego wydawnictwo. Donda 2 rzeczywiście powstaje i według najnowszych informacji Kanye rozgląda się za gościnnymi zwrotkami. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →