Kanye West wyrusza do Rosji, by spotkać się z Władimirem Putinem


12 stycznia 2022

Podziel się newsem:

Kanye West pojedzie do Rosji wraz ze swoim chórem Sunday Service Choir, aby spotkać się z Władimirem Putinem. Sprawdź szczegóły.

Kanye na wyprawie biznesowej

O planach Kanye Westa poinformował jego doradca strategiczny Ameer Sudan, który zdradził, że Ye ma bardzo liczne plany względem swojego pobytu w Rosji i spędzi tam sporo czasu. Kluczowym celem artysty jest spotkanie z rosyjsko-azerskim miliarderem Arasem Agalarovem, z którym liczy, że nawiąże współpracę biznesową. Spore znaczenie w rozmowach pomiędzy Kanye, a nazywanym „rosyjskim Trumpem” Agalarova będzie miała postać syna Arasa, Emina, który jest muzykiem i z pewnością liczy, że powiązania z Westem, pomogłyby mu w promocji swojej postaci w Stanach.

Kanye West Sunday Service – Lord You’re Holy Ballin’ (Live From Paris, France)

Przyjaciel Trumpa

Oprócz tego, Kanye chciałby wraz z Sunday Service Choir wystąpić w kilku miastach Rosji, co rzekomo było jego marzeniem już od jakiegoś czasu. Na każdy z tych koncertów Władimir Putin zostanie zaproszony jako gość specjalny, ponieważ West bardzo chciałby się z nim spotkać. Jak zaznacza Ameer Sudan, wszystkie te działania nie są wymierzone przeciwko Stanom Zjednoczonym, a służą jedynie celom biznesowym Kanye. Pewnym jest jednak, że cała sytuacja budzi dość spore kontrowersje, do których zresztą West przyzwyczaił już słuchaczy na całym świecie, także na tle politycznym. W ostatnich wyborach prezydenckich deklarował głośno poparcie dla Donalda Trumpa, co było niecodziennym wyborem pośród artystów, ze względu na kontrowersyjne poglądy byłego już prezydenta Stanów Zjednoczonych. O życiu Kanye Westa powstaje dokument, który ukaże się w lutym na platformie streamingowej Netflix. Dostępny jest już pierwszy zwiastun produkcji.

JEEN-YUHS | First Look Clip | Netflix

Kanye West pojedzie do Rosji wraz ze swoim chórem Sunday Service Choir, aby spotkać się z Władimirem Putinem. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →