John Rogers/Getty Images

Kanye West i dwie dekady jego życia. Netflix kupił prawa do dokumentalnego serialu o raperze


07 kwietnia 2021

Podziel się newsem:

Film powstaje od 21 lat i rejestruje najintymniejsze momenty z życia Kanye Westa. Netflix przeniesie na małe ekrany ponad dwie dekady działań rapera, w tym moment, w którym odeszła jego matka oraz okres prowadzenia kampanii prezydenckiej.

Kanye West – ktoś więcej, niż tylko raper

Jest to zdecydowanie nowina, która wywoła furorę nie tylko w półświatku rapowym. Kanye West to gorące nazwisko, właściwie celebryckie i tak też, oprócz zwracania uwagę na jego hip-hopową karierę, się go traktuje. Gwiazdor, skandalista, raper. Dla muzyki przysłużył się ogromnie, więc również z tej, globalnej perspektywy, dokument o jego życiu będzie pozycją obowiązkową dla wszystkich melomanów.

Film, który ukaże się na Netflixie nie posiada jeszcze tytułu, ale już wiadomo, że zobaczymy w nim domowe ujęcia klipów Westa oraz materiały kręcone blisko 21 lat przez Clarence’a „Coodie” Simmonsa i Chike’a Ozaha, którzy wcześniej współpracowali z raperem przy okazji kręcenia teledysku do Through The Wire, czy Jesus Walks (Version 3).

21 lat życia Kanye Westa w dokumencie Netflixa
Kevin Mazur/WireImage

Kanye West – 21 lat w kilku sezonach?

Billboard donosi, że seria dokumentalnych filmów ma ukazać się na Netflixie jeszcze w tym roku. Mówi się, że platforma zapłaciła za prawa do prywatnych materiałów Westa aż 30 milionów dolarów, jednak ta kwota nie została potwierdzona.

Kanye West i Kim Kardashian – czy ich małżeństwo faktycznie przejdzie do przeszłości?, przeczytaj

Nie wiadomo również, czy w nadchodzącym serialu zostaną zawarte szczegóły dotyczącze zbliżającego się rozwodu Kanye Westa z Kim Kardashian West.

Kanye West – Through The Wire

Film powstaje od 21 lat i rejestruje najintymniejsze momenty z życia Kanye Westa. Netflix przeniesie na małe ekrany ponad dwie dekady działań rapera, w tym moment, w którym odeszła jego matka oraz okres prowadzenia kampanii prezydenckiej. Kanye West – ktoś więcej, niż tylko raper Jest to zdecydowanie nowina, która wywoła furorę nie tylko w półświatku […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.