Kanye West i Kim Kardashian – czy ich małżeństwo faktycznie przejdzie do przeszłości?


06 stycznia 2021

Podziel się newsem:

Kanye i Kim zdawali się być dla siebie stworzeni. Czy kryzys w ich związku faktycznie doprowadzi do końca tego małżeństwa?

Kanye i Kim – czy to już koniec ich związku?

Źródła plotkarskie zza Oceanu chóralnie donoszą o rzekomych kłopotach pary. W małżeństwie bywa różnie, raz jest lepiej, a raz gorzej, a wiadomo, że omawiając przypadek Kanye’ego i Kim na każdą taką informację należy brać poprawkę. Po rozdmuchaniu podobnej aferki wychodzi szydło z worka i okazuje się, że wielkie awantury to normalne sprzeczki, a pakowanie walizek oznacza nie przeprowadzkę, a wspólny wyjazd na weekend. TMZ tym razem jednak wyraźnie sugeruje, że to coś więcej, niż kolejna kłótnia. Ponoć para intensywnie pracuje ze specjalistami nad różnicami dotyczącymi ich poglądu na to, jak powinno wyglądać małżeństwo. Tabloid podaje ponadto, że o rozwodzie mówiło się głośno, a West i Kardashian spędzili większą część roku osobno.

Kanye West Kim Kardashian
źródło: Getty Images

Kanye i Kim – nie będzie kolejnej szansy

TMZ donosi również o współpracy żony Westa z Laurą Wasser, znaną amerykańską prawniczką, która opiekowała się takimi gwiazdami jak Angelina Jolie, czy Johnny Depp. Jak podaje magazyn Volture, to właśnie nią inspirowała się Laura Dern, kreując postać Nory Fanshaw, bezwzględnej adwokatki z Historii Małżeńskiej. Ponadto, Page Six relacjonuje, że Kim widywano bez obrączki i że małżonkowie ostatnie wakacje spędzili osobno.

Kaney West i Kim Kardashian
Fot. Mark Sagliocco/WireImage

Dla pary z całą pewnością nie był to łatwy rok. Kanye jest artystą, który o sto osiemdziesiąt stopni odwrócił postrzeganie hip-hopu i uczynił go gatunkiem znacznie płynniejszym, lecz w trakcie swej kariery, znacznie podupadł na psychice. Kłania się tu zapominanie o mentalu – równie przecież ważnym, co zdrowie fizyczne. Nieudana kampania prezydencka połączona z serią publicznych potknięć, podsumowana obrażaniem rodziny Kardashianów na Twitterze – to wszystko nie wróżyło dobrze temu małżeństwu. A Kim była przy nim, wspierała go, tłumaczyła jego zachowanie. Czyżby miarka się przebrała? Według Page Six i jej informatorów – ten związek jest już skończony.

zdjęcie główne: fot. Ian West

Kanye i Kim zdawali się być dla siebie stworzeni. Czy kryzys w ich związku faktycznie doprowadzi do końca tego małżeństwa? Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący kampanię Durex Kanye […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →