kadr z traileru „Squid Game: The Challenge”

Trailer kontrowersyjnego show „Squid Game: The Challenge” już w sieci


24 października 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Do sieci trafił trailer spin-offu wielkiego hitu Squid Game o podtytule The Challenge. Premiera reality show już 22 listopada.

Zabójcza gra

Squid Game to jeden z największych sukcesów Netfliksa w ostatnich latach. Można było się więc spodziewać, że streamingowy potentat zechce rozwinąć tę franczyzę. I tak się stało – właśnie pojawił się program telewizyjny utrzymany w konwencji reality show. Tak więc mordercza, fabularna rozgrywka znana z serialu zmienia się w prawdziwą walkę o główną nagrodę, która ma wynosić w przeliczeniu (z koreańskich wonów) ok. 4,56 miliona dolarów. To największa jednorazowa nagroda pieniężna w historii reality TV. Do sieci trafił już trailer show i widać w nim bardzo dużo konkurencji, które fani serialu znają z oryginalnej produkcji. Premiera Squid Game: The Challenge już 22 listopada.

Trailer Squid Game: The Challenge

Kontrowersje wokół programu

Oczywiście uczestnicy nie tracą życia gdy przegrają, a jedynie swoje szanse, ale i tak program wywołuje duże kontrowersje. Jak podaje „Rolling Stone”, część z uczestników mocno przeżywa swój udział w Squid Game: The Challenge:

To była po prostu najokrutniejsza i najstraszniejsza rzecz, przez jaką kiedykolwiek przeszedłem. To było jak wyścig konny z udziałem ludzi. Traktowali nas jak konie, a sam wyścig był ustawiony.

Netflix w swoim oświadczeniu przyznał, że po nagraniach trzy osoby potrzebowały pomocy medycznej, jednak nikomu nic poważnego się nie stało. Natomiast kategorycznie zaprzeczył, że show było jakkolwiek ustawione. Niezależnie od tego, jakie są fakty, trzeba przyznać, że są to co najmniej niepokojące głosy.

Do sieci trafił trailer spin-offu wielkiego hitu Squid Game o podtytule The Challenge. Premiera reality show już 22 listopada. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto czekać Zabójcza gra Squid Game to jeden […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →