materiały prasowe fot. Netflix

Robbie Williams bohaterem kolejnego serialu biograficznego Netfliksa


12 października 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Do sieci trafił pierwszy trailer serialowej biografii Robbiego Williamsa, za którego produkcję odpowiada platforma Netflix.

Niezwykle mocny segment dokumentalny

Dokumenty są bezsprzecznie jednymi z najchętniej oglądanych produkcji, niezależnie od tego, czy mowa o filmach, czy serialach. Ciężko się dziwić więc, że platformy streamingowe podążają za potrzebami widzów i opowiadają o życiu i karierze kolejnych postaci ze świata sportu czy rozrywki. Netflix, po niezwykle ciepło przyjętym dokumencie o Davidzie Beckhamie, postanawia wziąć pod lupę kolejnego Brytyjczyka, choć z zupełnie innego środowiska. Mowa bowiem o Robbiem Williamsie. Autor takich hitów jak Angels, Feel czy Supreme został bohaterem czteroodcinkowego dokumentu produkcji streamingowego potentata. Czego możemy spodziewać się po serialu? W opisie czytamy:

Czteroodcinkowy serial dokumentalny zawiera niepublikowane dotąd materiały archiwalne z 30 lat kulis kariery gwiazdy i pojawi się w serwisie Netflix 8 listopada. Reżyserem Robbiego Williamsa został nominowany do nagród EMMY i BAFTA Joe Pearlman, a produkcją zajął się zdobywca Oscara, BAFTA i Grammy Asif Kapadia.

Robbie Williams bohaterem kolejnego serialu biograficznego Netfliksa
plakat promujący serial Robbie Williams

Oprócz usłanej wieloma sukcesami kariery muzycznej Robbiego, serial z pewnością skupi się także na trudach jego życia. Artysta przez wiele lat zmagał się z uzależnieniem od alkoholu, narkotyków, seksu i hazardu, a w późniejszych latach także antydepresantów i kofeiny. Ponadto przez wiele lat Williams walczył z depresją. Poniżej znajdziecie trailer serialu dokumentalnego, który zadebiutuje już 8 listopada.

Trailer czteroodcinkowego dokumentu Robbie Williams

Do sieci trafił pierwszy trailer serialowej biografii Robbiego Williamsa, za którego produkcję odpowiada platforma Netflix. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto czekać Niezwykle mocny segment dokumentalny Dokumenty są bezsprzecznie jednymi z najchętniej […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →