kadr z serialu „Beckham”

Netflix przygotował 4-odcinkowy dokument o Davidzie Beckhamie. Do sieci trafił trailer


20 września 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Do sieci trafił trailer czteroodcinkowego dokumentalnego serialu biograficznego od Netfliksa, którego bohaterem będzie David Beckham.

Piłkarz-influencer

David Beckham jest bezsprzecznie jedną z ikonicznych postaci w historii piłki nożnej. Można powiedzieć, że jako pierwszy piłkarz wykorzystał na taką skalę swoją popularność do tworzenia marki osobistej. Stosunkowo też szybko jak na standardy długości karier zawodników poświęcił się przede wszystkim budowaniu swojej pozycji ikony popkultury.

Dlatego niezwykle ciekawie zapowiada się czteroodcinkowy serial biograficzny od Netfliksa zatytułowany po prostu Beckham. Przekrojowa opowieść rozpocznie się od ukazania chłopca wychowanego w rodzinie z klasy robotniczej we wschodnim Londynie, przez rozwój kariery, grę w Manchesterze United, aż po Real Madryt i wielką światową sławę. Innym ciekawym wątkiem z pewnością będzie przetarcie piłkarskich ścieżek w Stanach Zjednoczonych i relacja Davida Beckhama z żoną, Victorią. Zarówno na tle życiowym jak i sportowym historia angielskiej legendy jest pełna ogromnych wzlotów i upadków, więc z pewnością będzie o czym opowiadać.

Netflix przygotował czteroodcinkowy serial o Davidzie Beckhamie. Do sieci trafił trailer

Za reżyserię serialu odpowiada Fisher Stevens, aktor i reżyser, nagrodzony Oscarem za film Zatoka delfinów i kojarzony m.in. z Sukcesji. Producentem został z kolei John Battsek, którego możemy nazwać prawdziwym weteranem produkcji dokumentalnych. Stoi on między innymi za filmami o Johnie Belushim, Charlim Chaplinie, sir Aleksie Fergusonie czy zespole Wham! Można więc powiedzieć, że historia Davida Beckhama jest w dobrych rękach. Premiera serialu Beckham już 4 października, oczywiście na platformie Netflix.

Trailer serialu Beckham

Do sieci trafił trailer czteroodcinkowego dokumentalnego serialu biograficznego od Netfliksa, którego bohaterem będzie David Beckham. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto czekać Piłkarz-influencer David Beckham jest bezsprzecznie jedną z ikonicznych postaci w […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →