kadr z „Beckham”

Victoria Beckham żaliła się, że pochodzi z klasy robotniczej. Reakcja Davida była bezcenna


06 października 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Posh Spice, czyli gwiazda Spice Girls i projektantka Victoria Beckham w najnowszym dokumencie Netfliksa Beckham opowiada o swojej rodzinie. Gdy żaliła się, że należała do rodziny z klasy robotniczej, na ziemię sprowadził ją jej mąż, David Beckham.

Dokument Beckham na Netfliksie

Filmy i seriale dokumentalne o sławnych osobach z show-biznesu cieszą się ogromną popularnością. Wystarczy spojrzeć na sukces produkcji o życiu Pameli Anderson, Paris Hilton, czy Taylor Swift. W plejadzie takich gwiazd znajdują się też oczywiście piłkarze. Niedawno pisaliśmy o dokumencie Amazona na temat Roberta Lewandowskiego. Jak ocenił wtedy Jakub Wojakowicz, sceny z życia „ostatecznie nie pozwoliły naprawdę zagłębić się w młodość Roberta”. Tym razem dzięki nowej produkcji Netfliksa możemy bliżej poznać historię życia gwiazdy piłki nożnej oraz jego nie mniej sławnej żony, Davida i Victorii Beckhamów.

Internauci pokochali dokument, a szczególnie jedną z viralowych scen. Victoria Beckham opowiada w pewnym momencie o tym jak obydwoje wychowali się w rodzinach klasy robotniczej. Wtedy David przerwał jej opowieść, a jego reakcja była bezcenna.

Klasa robotnicza? Nie do końca

Była spajsetka i projektantka przyznała, że razem z mężem wychowywali się w rodzinach z klasy robotniczej, co miało pokazać, że nie zawsze mieli tyle pieniędzy, co teraz. David Beckham jednak zadał jej pytanie, które rozwikłało wszystkie wątpliwości: „W takim razie, jakim samochodem twój ojciec woził cię do szkoły?”. Żona sportowca próbowała się wykręcać, ale ostatecznie przyznała się do odpowiedzi.

„Mój ojciec miał w latach 90. Rolss Royce’a” – przyznała w końcu. „Dziękuję” – powiedział Beckham i wyszedł, dopinając swego. Internauci szybko zauważyli ten moment i komentowali go na mediach społecznościowych.

Zdrada Beckhama

W dokumencie nie brakuje też wzruszeń. Victoria, która kiedyś była członkinią Spice Girls, poruszyła temat rzekomego romansu Davida z łzami w oczach. W 2003 roku Beckhamowie przeszli przez kryzys, który mógł zakończyć ich małżeństwo. Było to spowodowane doniesieniami o romansie Davida. Victoria opowiedziała więcej na ten temat w nowym dokumencie, mówiąc o trudnym okresie, gdy czuli, że świat jest przeciw nim, a sami byli skierowani przeciwko sobie. Więcej zobaczycie w

materiały promocyjne

Posh Spice, czyli gwiazda Spice Girls i projektantka Victoria Beckham w najnowszym dokumencie Netfliksa Beckham opowiada o swojej rodzinie. Gdy żaliła się, że należała do rodziny z klasy robotniczej, na ziemię sprowadził ją jej mąż, David Beckham. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy […]

Obserwuj nas na instagramie:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →