media społecznościowe artysty

Dr. Dre wraca do gry. Nowy album i Eminem na featuringu


13 grudnia 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Legenda światowego rapu, Dr. Dre, coraz wyraźniej obwieszcza swój powrót na rynek muzyczny. Do Internetu trafił przeciek wspólnego utworu z udziałem Eminema. Dodatkowo Dre poinformował o ukończeniu prac nad kolejną płytą w karierze.

Dr. Dre i Eminem – kooperacja dwóch legend wkrótce?

W zeszłym tygodniu świat obiegła informacja, że Dr. Dre, wraz z Andersonem .Paakiem, pojawi się w nowym dodatku fabularnym do GTA Online. Misja The Contract trafi do trybu sieciowego gry Grand Theft Auto V pojutrze, tj. 15 grudnia. Oprócz występu w dodatku Andre Young przygotował również nową muzykę, która wybrzmi w produkcie Rockstar Games.

Zobacz: Pomóż Dr. Dre odnaleźć zaginiony telefon

Wraz z oficjalnym zwiastunem dodatku, w sieci zawrzało. Na YouTube pojawił się również snippet utworu Dre, w którym występuje także Eminem. Portal hotnewhiphop.com spekuluje, że kooperacja między legendami z Compton i Detroit znajdzie się właśnie w dodatku do gry wideo.

Nowy album legendarnego producenta jest gotowy

Udział producenta w grze Rockstara to nie jedyna podjęta aktywność przed Dre. Za pośrednictwem swojego profilu na Instagramie raper i producent poinformował również o ukończeniu prac nad albumem. Legenda Zachodniego Wybrzeża podjął się stworzenia krążka wraz z brytyjską piosenkarką, Marshą Ambrosius.

Właśnie skończyłem nagrywać album z Marshą Ambrosius. Casablanco dało mi wiele frajdy!! To jest jedna z moich najlepszych rzeczy, które zrobiłem!!

– pisze Dr. Dre w poście.

Stanowisku przyjętemu przez Doktora wtóruje piosenkarka, która zamieściła wpis na Instagramie z praktycznie identycznym opisem. Duet współpracował ze sobą już podczas powstawania Compton – ostatniej dotychczasowej płycie w dyskografii Younga. Marsha Ambrosius wystąpiła w piosence Darkside/Gone z King Mezem i Kendrickiem Lamarem. Ani członek N.W.A, ani Brytyjka nie zdradzili na razie przybliżonej daty premiery czy innych szczegółów związanych ze wspólnym projektem.

Legenda światowego rapu, Dr. Dre, coraz wyraźniej obwieszcza swój powrót na rynek muzyczny. Do Internetu trafił przeciek wspólnego utworu z udziałem Eminema. Dodatkowo Dre poinformował o ukończeniu prac nad kolejną płytą w karierze. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →