Dr Dre, Snoop Dogg, Eminem, Mary J. Blige i Kendrick Lamar wystąpią na Super Bowl 2022


01 października 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Poznaliśmy headlinerów Super Bowl Halftime Show 2022. Na stadionie w Los Angeles wystąpią Dr Dre, Snoop Dogg, Eminem, Mary J. Blige i Kendrick Lamar. Po raz pierwszy w historii na scenie pojawi się aż pięć gwiazd.

Super Bowl to wydarzenie, które co roku budzi dużo emocji, nie tylko tych sportowych. Ważnym punktem finałowego meczu o mistrzostwo w futbolu amerykańskim jest występ w przerwie, czyli Halftime Show.

Mocny skład Super Bowl Halftime Show 2022

Pepsi, NFL i Roc Nation ogłosiły właśnie artystów, którzy wystąpią w przerwie finałowego meczu Super Bowl LVI w Kalifornii. 13 lutego 2022 na stadionie SoFi na scenie pojawią się Dr Dre, Snoop Dogg, Eminem, Mary J. Blige i Kendrick Lamar.

Możliwość występu na Super Bowl Halftime Show i występu na moim własnym podwórku będzie jednym z największych emocji w mojej karierze. Jestem wdzięczny JAY-Z, Roc Nation, NFL i Pepsi, a także Snoop Doggowi, Eminemowi, Mary J. Blige i Kendrickowi Lamarowi za przyłączenie się do mnie w niezapomnianej kulturalnej chwili

– powiedział dr Dre w oświadczeniu

Sprawdź także: Eminem otwiera restaurację Mom’s Spaghetti w Detroit

Dr Dre, Snoop Dogg, Eminem, Mary J. Blige i Kendrick Lamar na Super Bowl 2022

43 nagrody Grammy, 19 albumów nr 1 na Billboard i 5 legendarnych artystów na największej scenie w Los Angeles

Będzie to trzecia współpraca Pepsi, NFL i Roc Nation podczas Super Bowl Halftime Show. W 2020 roku Jennifer Lopez i Shakira wystąpiły na Super Bowl LIV w Miami, a The Weeknd był główną gwiazdą występu w przerwie Super Bowl LV w Tampa na Florydzie w tym roku.

13 lutego 2022 roku na Super Bowl LVI w Inglewood w Kalifornii, na nowym stadionie SoFi, Dr. Dre, muzyczny wizjoner z Compton, Snoop Dogg, ikona z Long Beach i Kendrick Lamar, młody muzyczny pionier, również z Compton, zajmą centralne miejsce na występie życia. Dołączy do nich liryczny geniusz Eminem i ponadczasowa królowa Mary J. Blige. To jest Pepsi Super Bowl Halftime Show. To historia, która powstaje.

– powiedział w oświadczeniu Shawn JAY-Z Carter, założyciel Roc Nation

Dla Dr. Dre, Snoop Dogga i Kendricka Lamara występ ten będzie powrotem do domu artystów z Los Angeles.

Artyści tacy jak Dr. Dre i Snoop Dogg stali na czele rewolucji hip-hopowej na Zachodnim Wybrzeżu. Możliwość sprowadzenia ich z powrotem do LA, gdzie wszystko się zaczęło, tym razem z Eminemem, Mary J. Blige i Kendrickiem Lamarem, będzie epickim, niezapomnianym uhonorowaniem wpływu, jaki hip-hop ma dzisiaj. Pepsi Super Bowl Halftime Show stało się przełomowym wydarzeniem kulturalnym, dostarczając jednych z najbardziej ikonicznych występów na przestrzeni lat – od J.Lo i Shakiry przez Lady Gagę po The Weeknd – i cieszymy się, że możemy zebrać takich niesamowicie utalentowanych, bijących rekordy muzyków, których występy będą pamiętane przez lata

Todd Kaplan, wiceprezes ds. marketingu Pepsi

Poznaliśmy headlinerów Super Bowl Halftime Show 2022. Na stadionie w Los Angeles wystąpią Dr Dre, Snoop Dogg, Eminem, Mary J. Blige i Kendrick Lamar. Po raz pierwszy w historii na scenie pojawi się aż pięć gwiazd. Zobacz także Po fali niskich ocen dla „Małej syrenki” baza filmowa zmienia system oceniania Te rapowe duety rozbiłyby bank. […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →