fot. Kevin Winter

Eminem otwiera restaurację Mom’s Spaghetti w Detroit


27 września 2021

Podziel się newsem:

Eminem przekształca słowo w czyn, przenosząc popularne Mom’s Spaghetti na talerze fanów. W lokalnej telewizji pojawiła się reklama nowego punktu gastronomicznego na mapie Detroit.

Eminem z restauracją w Detroit

Autor The Marshall Mathers LP poinfomorwał mieszkańców Detroit o nowej restauracji za pośrednictwem reklamy telewizyjnej stylizowanej na lata 90. Mom’s Spaghetti zostanie otwarte 29 września przy 2131 Woodward Ave. Nazwa restauracji bezpośrednio nawiązuje do popularnego wersu z utworu Lose Yourself. Numer pochodzący z soundtracku 8 Mili zawiera linijkę There’s vomit on his sweater already, mom’s spaghetti, he’s nervous, która wryła się w świadomość fanów Slim Shady’ego.

Zobacz: Eminem ponownie bije rekordy. Tym razem na Spotify

Menu Mom’s Spaghetti nie prezentuje się nad wyraz wykwintnie. W ofercie restauracji pojawiło się oczywiście spaghetti, a także mięsne klopsy i kanapka ze spaghetti.

Reklama restauracji Mom’s Spaghetti

Mom’s Spaghetti osiągnie sukces na miarę 8 Mili?

W 2002 roku na ekranach kin pojawił się film w reżyserii Curtisa Hansona pt. 8 Mila. W główną rolę wcielił się Eminem, który zagrał Jimmy’ego Smitha, początkującego rapera o ksywce B-Rabbit. Film okazał się hitem i zarobił ponad 200 milionów dolarów. 8 Mila zyskała również przychylność wśród krytyków. W związku z tym, film z Eminemem w roli głównej otrzymał Oscara w kategorii Best Original Song za utwór Lose Yourself, w którym Em nawija o rzeczonym spaghetti. Na oficjalnym soundtracku pojawili się również D12, Gang Starr czy Xzibit. Nie zabrakło także nowojorskiej reprezentacji w postaci Rakima, Nasa czy 50 Centa.

Eminem – Lose Yourself

Soundtrack nie pokrywa się jednak z muzyką użytą w 8 Mili. W filmie wykorzystano także kultowe Shook Ones (Part II) od Mobb Deep, Juicy Notoriousa B.I.G., C.R.E.A.M. Wu-Tang Clanu, a także Player’s Ball OutKast czy Feel Me Flow Naughty by Nature.

Eminem przekształca słowo w czyn, przenosząc popularne Mom’s Spaghetti na talerze fanów. W lokalnej telewizji pojawiła się reklama nowego punktu gastronomicznego na mapie Detroit. Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek i jest „POST”. Nowy singiel Dawida Podsiadło już dostępny Sentino zakończył i wznowił […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →