kadr z klipu do utworu „Spark”

Ed Sheeran i Eminem wykonali wspólnie „Lose Yourself”


17 lipca 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Podczas koncertu w Detroit Ed Sheeran wykonał cover Lose Yourself Eminema. W pewnym momencie występu raper wyszedł na scenę.

Ikoniczny utwór

Lose Yourself to utwór, który zapisał złotymi zgłoskami postać Eminema nie tylko w historii rapu, ale także w popkulturze. Em zdobył bowiem dzięki niemu Oscara w 2003 roku za najlepszy utwór. Nie stawił się wówczas jednak na gali rozdania nagród. W 2020 roku postanowił nadrobić tamtą okazję i wykonał ten utwór podczas gali. To wykonanie przejdzie z pewnością do historii gali. W zeszłym weekend w Detroit, rodzinnym mieście Eminema, miało miejsce kolejne niezwykłe wykonanie Lose Yourself. Koncert grał tam bowiem Ed Sheeran, który wielokrotnie zaznaczał, że jest ogromnym fanem rapera. Podczas występu rozpoczął swoje wykonanie hitu znanego z 8. Mili. W pewnym momencie dołączył do niego Eminem. Nagranie z tego wyjątkowego duetu znajdziecie poniżej.

Ed Sheeran i Eminem razem na scenie

Rap Eminema w walce z jąkaniem

Wszyscy śledzący nieco uważniej karierę Eda Sheerana z pewnością nie są zszokowani jego występem na scenie z Eminemem. Piosenkarz przyznał się bowiem, że twórczość rapera pomogła mu zwalczyć jąkanie. Jako 9-latek zorientował się, że jego problemy z jąkaniem się ustępują, gdy zaczyna rapować. Był to czas, kiedy ukazał się trzeci studyjny album EminemaThe Marshall Mathers LP. Jak stwierdził Ed w wywiadzie u Howarda Sterna, otrzymał fizyczne wydanie tej płyty jako prezent w 2000 roku. Potem rapował w kółko utwory z tego albumu, co pomogło mu całkowicie wyeliminować jąkanie.

Podczas koncertu w Detroit Ed Sheeran wykonał cover Lose Yourself Eminema. W pewnym momencie występu raper wyszedł na scenę. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Ikoniczny utwór […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →