kadr z dokumentu "Ed Sheeran: The Sum of It All"

Ed Sheeran da szansę młodym twórcom. Stworzą dla niego klipy


15 września 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Ed Sheeran postanowił zilustrować swój następny album, Autumn Variations w całości klipami autorstwa jego fanów.

Ed Sheeran zaprasza do współpracy swoich fanów

Ed Sheeran stawia pierwsze kroki wydawnicze – jest już „na swoim”. Wokalista założył swoją własną wytwórnię Gingerbeard Man i postanowił wykorzystać tę wolność do zaangażowania fanów w większym stopniu w swoją twórczość. Pozwoli im bowiem stworzyć klipy do utworów ze swojej nadchodzącej płyty Autumn Variations. Wybranych zostanie 14 osób z 14 różnych krajów.

„Autumn Variations” to pierwszy album, który wydaję w mojej własnej wytwórni. Naprawdę zależy mi, aby był to najbardziej skoncentrowany na fanach projekt, jaki zrobiłem. Chcę więc, żebyście zrobili do niego teledyski. Jeśli masz kreatywnych przyjaciół lub rodzinę, oznacz ich poniżej i prześlij pomysły wraz z biografią i portfolio. Najlepsze pomysły zostaną wykorzystane do stworzenia teledysków do albumu. Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, co zrobicie! Termin upływa w tę sobotę. Nie musisz być profesjonalną osobą zajmującą się wideo, możesz być po prostu osobą kreatywną, artystą.

Szczerze mówiąc, też jesteśmy niezwykle ciekawi, jakie będą efekty tego niecodziennego pomysłu Eda.

Autumn Variations ukaże się już za dwa tygodnie, 29 września i będzie drugim albumem wydanym przez Sheerana w tym roku. Pierwszy z nich, ( czytane jako Substract), zadebiutował w kilkunastu krajach na szczytach list sprzedażowych. W Wielkiej Brytanii był to najszybciej sprzedający się album 2023 roku z wynikiem 71 tysięcy sprzedanych sztuk w pierwszym tygodniu. W Stanach Zjednoczonych w pierwszym tygodniu Substract rozeszło się w liczbie aż 110 tysięcy egzemplarzy. Co ciekawe, szósty studyjny album Eda Sheerana zadebiutował także na pierwszym miejscu w naszym kraju.

Ed Sheeran – Eyes Closed

Ed Sheeran postanowił zilustrować swój następny album, Autumn Variations w całości klipami autorstwa jego fanów. Zobacz także 7 mocnych miniseriali do obejrzenia w weekend Pruderyjni widzowie „Oppenheimera”? Sceny stosunku wciąż wywołują dyskusję TikTok Music nadciąga. Czeka nas streamingowa rewolucja? Ed Sheeran zaprasza do współpracy swoich fanów Ed Sheeran stawia pierwsze kroki wydawnicze – jest już […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →