Eminem klipem do “Killshot” pobił rekord na YouTube!


20 września 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Najnowszy teledysk rapera ma niezłe wzięcie. ;)

Eminem ma powody do dumy! Jego najnowszy teledysk “Killshot”, a zarazem diss track na Machine Gun Kelly, zanotował najlepszy debiut teledysku hip-hopowego na YouTube. W ciągu 24 godzin klip obejrzano 38,1 mln razy!

Tym samym “Killshot” znalazł się na III miejscu w zestawieniu popularności wszystkich klipów na YT. Pierwsze miejsce zajmuje BTS z „Idol” – 45 mln odtworzeni w 24 godziny, a drugie Taylor Swift z wynikiem 43,2 mln.

„Kamikaze”, najnowszy album Eminema, zadebiutował na szczycie Billboard 200, a obecnie zajmuje drugą pozycję. Dwa utwory z krążka, „Lucky You” i „The Ringer”, zadebiutowały w Top 10 Billboard Hot 100.
Eminem jest piątym artystą w historii zestawienia, któremu udała się ta sztuka (wcześniej byli to Drake, J. Cole, Travis Scott oraz Ed Sheeran)

Najnowszy teledysk rapera ma niezłe wzięcie. ;) Eminem ma powody do dumy! Jego najnowszy teledysk “Killshot”, a zarazem diss track na Machine Gun Kelly, zanotował najlepszy debiut teledysku hip-hopowego na YouTube. W ciągu 24 godzin klip obejrzano 38,1 mln razy! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →