kadr z klipu do utworu „I Still Got It”

Meta zaprezentowała chatbota AI wzorowanego na Snoop Doggu


28 września 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Mark Zuckerberg pokazał własnie pakiet produktów opartych na AI. Jednym z nich jest chatbot stworzony na wzór… Snoop Dogga.

Dungeon chatbot Snoop Dogg

Czy nam się to podoba, czy nie, sztuczna inteligencja coraz mocniej wkracza w naszą codzienność. Jedną z najbardziej zaangażowanych w ten temat osób jest Mark Zuckerberg. Jego Meta bardzo mocno inwestuje pieniądze w metawersum, a także SI. Ich kolejne pomysły najwyraźniej obejmują chatboty mające przypominać celebrytów.

Jak donosi „New York Times”, Mark Zuckerberg zaprezentował w środę na specjalnym spotkaniu pakiet produktów opartych na sztucznej inteligencji. W tym chatboty stworzone do naśladowania takich celebrytów jak Tom Brady, Charlie D’Amelio, Mr. Beast, zmarła Jane Austen i Snoop Dogg.

Bot Snoop został zaprezentowany podczas spotkania. Zuckerberg wykorzystał cyfrowego Snoopa jako narratora w niezwykle popularnej grze internetowej Dungeons & Dragons. Narrator przemówił głosem rapera, chociaż według Zuckerberga imitacja głosu nie będzie standardową funkcją – przynajmniej nie na początku działania chatbotów. Poniżej znajdziecie filmik z prezentacji bota Snoopa. Cóż, trzeba przyznać, że dla tej konkretnej postaci widzimy biznesowe zastosowanie, ale w nieco innej branży. Każdy, kto kiedykolwiek był np. w centrum czeskiej Pragi, doskonale wie co mamy na myśli.

Nagranie z prezentacji Marka Zuckerberga

Mark Zuckerberg pokazał własnie pakiet produktów opartych na AI. Jednym z nich jest chatbot stworzony na wzór… Snoop Dogga. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto czekać Dungeon chatbot Snoop Dogg Czy nam […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →