fot. materiały promocyjne

Snoop Dogg zrecenzował „Barbie”. Krótko i dosadnie


15 września 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Co o najpopularniejszym filmie tego roku sądzi Snoop Dogg? Raper obejrzał Barbie z żoną i podzielił się po seansie przemyśleniami w swoich mediach społecznościowych.

Barbie w streamingu

Nadeszła kolejna fala opinii na temat Barbie Grety Gerwig. Film można wypożyczyć już online – w Polsce zobaczymy ją na platformach Canal+, Rakuten, Player, iTunes oraz Amazon Prime – więc ci, którzy przegapili go w kinie, mogą nadrobić braki. Choć trudno sobie wyobrazić, że jest takich osób wiele, bo produkcja zarobiła w kinie ponad miliard dolarów.

Specjaliści od marketingu zadbali, by o filmie mówiło się już od momentu pierwszych zajawek, a jego popularność wzrosła jeszcze bardziej, gdy data premiery zgrała się z Oppenheimerem. A co dalej, to już chyba wiedzą wszyscy. Trudno przypomnieć sobie filmowe wydarzenie z ostatnich lat, które narobiłoby takiego zamieszania w internecie. A gwiazdy, zupełnie tak jak my, wpadły w wir Barbiemanii. Swoje zdanie na temat produkcji wyraził ostatnio raper Snoop Dogg.

fot. materiały promocyjne

Snoop Dogg o filmie

W opublikowanym we wtorek na Instagramie filmie raper mówił: „Właśnie oglądałem Barbie. To gó*no było zabawne jak sam sku*wysyn. Razem z żoną ku*ewsko się śmialiśmy. Wiesz, że to prawda!”. Z pewnością nie jest to ambitna recenzja, dzięki której poznaliśmy opinię muzyka na temat filmu Gerwig… ale chyba trudno wyobrazić sobie inną z ust Snoopa.

W sieci zrobiło się głośno nie tylko o jego opinii na temat Barbie, ale również niedawnego wywiadu, którego udzielił. Zdradza w nim, że ma nietypową fobię. Raper panicznie boi się koni. Chyba nie dogadałby się z Kenem…

Co o najpopularniejszym filmie tego roku sądzi Snoop Dogg? Raper obejrzał Barbie z żoną i podzielił się po seansie przemyśleniami w swoich mediach społecznościowych. Zobacz także 7 mocnych miniseriali do obejrzenia w weekend Pruderyjni widzowie „Oppenheimera”? Sceny stosunku wciąż wywołują dyskusję TikTok Music nadciąga. Czeka nas streamingowa rewolucja? Barbie w streamingu Nadeszła kolejna fala opinii […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →