Super Bowl 2020 – zobaczcie występy i najlepsze reklamy

Obserwuj nas na instagramie:

Za nami kolejny finałowy mecz o mistrzostwo w futbolu amerykańskim. Zobaczcie występy muzyczne i najlepsze reklamy, które towarzyszyły Super Bowl 2020.

W finałowym meczu o mistrzostwo w futbolu amerykańskim zmierzyły się drużyny Kansas City Chiefs i San Francisco 49ers. Przed rozpoczęciem rozgrywki na stadionie w Miami uczczono pamięć Kobe’ego Bryanta, jego córki Gianny oraz pozostałych ofiar katastrofy helikoptera.

Mecz zakończył się zwycięstwem Kansas City Chiefs, którzy po 50 latach zdobyli swoje drugie mistrzostwo ligi NFL.

Demi Lovato wykonała Hymn Stanów Zjednoczonych

Mecz tradycyjnie rozpoczął się od odśpiewania Hymnu Narodowego. W tym roku zaszczyt ten przypadł w udziale Demi Lovato, która powróciła na scenę po niemal dwóch latach nieobecności.

Super Bowl Halftime Show 2020 – Shakira i Jennifer Lopez razem na scenie

Finałowi Super Bowl, jak co roku towarzyszył także występ gwiazd. Tym razem w przerwie meczu wystąpiły latynoskie wokalistki – Shakira i Jennifer Lopez. W czasie trwającego niespełna kwadrans występu, artystki wykonały fragmenty swoich największych przebojów. Obie na scenie prezentowały się zjawiskowo. To, do czego można się przyczepić, to playback. Ale fanom chyba to nie przeszkadzało, bo występ jest komentowany jako najlepszy w historii. Całość możecie obejrzeć poniżej:


Super Bowl 2020 – najlepsze reklamy

Super Bowl co roku wywołuje prawdziwe szaleństwo i przyciąga przed telewizory miliony Amerykanów. Nic więc dziwnego, że ceny czasu przeznaczonego na reklamy są astronomiczne. Wiele firm przygotowuje spoty specjalnie na to wydarzenie. Zobaczcie kilka z nich:

Google – Loretta

Spot Google przedstawia historię starszego pana, która przy pomocy Asystenta Google stara się zapamiętać wspomnienia związane ze zmarłą żoną – Lorettą.

Amazon – Before Alexa

W reklamie Amazona wystąpiła Ellen DeGeneres w raz z żoną Portią de Rossi, które zabierają nas do czasów, w których nie było Alexy – aktywowanej głosem asystentki.

Verizon – The Amazing Things 5G Won’t Do

Verizon – największy operator telefonii komórkowej w Stanach Zjednoczonych pokazał, że technologia nie zastąpi odwagi oraz pracy osób poświęcających swoje życie dla innych.

Bud Light – Inside Post’s Brain

W tej reklamie możecie zobaczyć, jak wygląda wnętrze głowy Post Malone’a.

Audi – Let It Go

Audi przygotowało reklamę z udziałem gwiazdy Gry o TronMaisie Williams. Aktorka wykonuje przebój z Krainy lodu. Spot zwraca uwagę na problem zanieczyszczenia środowiska.

Za nami kolejny finałowy mecz o mistrzostwo w futbolu amerykańskim. Zobaczcie występy muzyczne i najlepsze reklamy, które towarzyszyły Super Bowl 2020. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →