fot. Netflix

Jennifer Lopez jako zabójcza „Matka” w nowym filmie akcji od Netfliksa


12 kwietnia 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Nowy potencjalny przebój Netfliksa wyreżyserowała Nowozelandka Niki Caro, twórczyni takich filmów, jak Jeździec wielorybów, Daleka północ i Mulan. Matka trafi do biblioteki serwisu 12 maja.

J.Lo wraca na duży ekran

Jennifer Lopez wraca na pierwszy filmowy plan. Rola w Matce to chyba jej największy występ od czasu Ślicznotek z 2019, w których zagrała striptizerkę Ramonę. Nie dość, że produkcja była sporym sukcesem finansowym, to dostrzeżono także rolę Lopez, która otrzymała za nią pochlebne recenzje i wiele nagród oraz nominacji, w tym Spotlight Award, jak również nominacje do SAG Awards i Złotych Globów, będących pierwszą nominacją dla aktorki od 22 lat od występu w Selenie

Jennifer Lopez „Matka”
fot. Netflix

Matka i córka, czyli zabójcza więź

Matka to klasyczny film akcji, który bazuje na prostych emocjach: strachu, zemście i poczuciu sprawiedliwości. Podobną fabułę widzieliśmy już w kinie wielokrotnie: groźna i diabelnie skuteczna zabójczyni wychodzi z ukrycia, by chronić córkę, którą porzuciła wiele lat wcześniej, uciekając przed groźnymi ludźmi. Córka początkowo nie ma oczywiście pojęcia z kim ma do czynienia, ani co się naprawdę dzieje, ale między bohaterkami szybko zawiązuje się mocna relacja i poczucie zaufania.

Mocna obsada

Oprócz Lopez, która jak widać w poniższym zwiastunie, walczy wręcz, strzela, bierze udział w pościgach i wywołuje wybuchy, w filmie zagrali też Joseph Fiennes, Lucy Paez (w roli córki), Omari Hardwick, Paul Raci i Gael Garcia Bernal. Matka trafi do biblioteki serwisu Netflix 12 maja.

Nowy potencjalny przebój Netfliksa wyreżyserowała Nowozelandka Niki Caro, twórczyni takich filmów, jak Jeździec wielorybów, Daleka północ i Mulan. Matka trafi do biblioteki serwisu 12 maja. Zobacz także Zespół Måneskin zagrał w Polsce. Zobaczcie nasze zdjęcia z koncertu! Córy: „Dziewczyny mogą robić coś razem i nie musi być w tym toksycznej rywalizacji” Nowe seriale, których nie […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →