Beyoncé, Lady Gaga, Jennifer Lopez i inni wystąpią podczas zakończenia roku na YouTubie

Podziel się newsem:

Dear Class of 2020 to wirtualne wydarzenie, które ma uhonorować tegorocznych absolwentów szkół i uczelni w Stanach Zjednoczonych. Wystąpi podczas niego plejada gwiazd.

Ze względu na pandemię koronawirusa, tegoroczne ceremonie zakończenia szkoły w Stanach Zjednoczonych zostały odwołane. Aby jednak uczcić tak ważne dla wielu młodych osób wydarzenie, na YouTube odbędzie się live stream dedykowany wszystkim absolwentom szkół średnich i uniwersytetów.

Plejada gwiazd na wirtualnym zakończeniu roku 2020

W wydarzeniu uczestniczyć będą znani goście. Wśród plejady gwiazd, które zobaczymy podczas Dear Class of 2020 znaleźli się m.in. Michelle i Barack Obama, Beyoncé, BTS, Doja Cat, Lady Gaga, Maluma, Megan Thee Stallion, Camila Cabello, FINNEAS, Taylor Swift, Demi Lovato, Jennifer Lopez czy Lizzo.

Transmisja rozpocznie się 6 czerwca o godzinie 21:00 czasu polskiego i potrwa do późnych godzin nocnych. Ustawcie sobie przypomnienie, aby tego nie przegapić!

Dear Class of 2020


Podobnym wydarzeniem było Graduate Together: America Honors the High School Class of 2020, które odbyło się 16 maja. Wydarzenie, poprowadzone przez koszykarza Lebrona Jamesa, było transmitowane w głównych amerykańskich stacjach telewizyjnych i online. Tutaj również nie zabrakło gwiazd. Na ekranie pojawili się chociażby: Timothée Chalamet, Pharrell Williams, Dua Lipa czy Alicia Keys.

Nagranie z tego wydarzenia możecie obejrzeć poniżej:

Graduate Together: America Honors the High School Class of 2020

Dear Class of 2020 to wirtualne wydarzenie, które ma uhonorować tegorocznych absolwentów szkół i uczelni w Stanach Zjednoczonych. Wystąpi podczas niego plejada gwiazd. Zobacz także Eminem po przedawkowaniu narkotyków musiał od nowa nauczyć się rapować Spotify po raz kolejny zdominowane przez Matę Kali w nietypowej odsłonie. Raper z premierą kolejnego singla Ze względu na pandemię […]

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →