#dziendobrytvnisoverparty – fani BTS oburzeni ignorancją prowadzących „Dzień Dobry TVN”


29 stycznia 2020

Podziel się newsem:

Na polskim Twitterze trenduje obecnie hashtag #dziendobrytvnisoverparty. Powstał on po tym, jak prowadzący program śniadaniowy wyśmiali wybór Jungkooka z zespołu BTS jako najprzystojniejszego mężczyzny na świecie.

Kolejna wpadka prowadzących Dzień Dobry TVN

Program śniadaniowy Dzień Dobry TVN nie cieszy się ostatnią zbyt dobrą sławą. Wszystko za sprawą prowadzących, którzy nie zawsze są przygotowani do rozmowy z zaproszonymi gośćmi lub nie potrafią się odpowiednio zachować w niektórych sytuacjach.

Nie tak dawno temu Filip Chajzer śmiał się z osób doznających ataków paniki, a teraz prezenterzy wyśmiali wygląd jednego z członków najpopularniejszego k-popowego boysbandu – BTS. Temat dotyczył wybrania Jungkooka najprzystojniejszym mężczyzną na świecie. Pierwszą wpadką było pokazanie zdjęcia… innego członka zespołu. Oliwy do ognia dolała prowadząca Anna Kalczyńska, która tak skomentowała ranking:

Jeżeli spodziewają się państwo na czele stawki na przykład Brada Pitta czy George’a Clooneya, to może państwa czekać spora niespodzianka. (…) Najprzystojniejszym mężczyzną świata jest Jungkook – więc właśnie, nic nam to nazwisko nie mówi. Twarz, powiedziałabym niespecjalnie bardzo męska, prawda? Włosy zakładam, że farbowane.

Dzień Dobry TVN stworzył także krótki materiał, w którym dziennikarz na ulicy pytał przechodniów o zdanie na temat wyglądu młodego wokalisty. Pokazywał jednak zdjęcie nie Jungkooka, tylko jego kolegi z zespołu – J-Hope’a.

Fani k-popu kontra Dzień Dobry TVN

Ta sytuacja nie mogła przejść bez echa. Fani k-popu to jedna z najbardziej zaangażowanych grup na polskim Twitterze. Od czasu emisji feralnego materiału, jednym z najpopularniejszych hashtagów stał się #dziendobrytvnisoverparty, pod którym internauci wytykają śniadaniówce ignorancję i nietolerancję.

Na polskim Twitterze trenduje obecnie hashtag #dziendobrytvnisoverparty. Powstał on po tym, jak prowadzący program śniadaniowy wyśmiali wybór Jungkooka z zespołu BTS jako najprzystojniejszego mężczyzny na świecie. Kolejna wpadka prowadzących Dzień Dobry TVN Program śniadaniowy Dzień Dobry TVN nie cieszy się ostatnią zbyt dobrą sławą. Wszystko za sprawą prowadzących, którzy nie zawsze są przygotowani do rozmowy […]

Koncerty

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →