fot. YouTube

Ryan Gosling przeprosił Jimina z BTS. Poszło o strój Kena


20 lipca 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Czarno-biały strój z frędzlami Kena mógł być kością niezgody między Ryanem Goslingiem a Jiminem z BTS. Aktor jednak załagodził sytuację i zaoferował koreańskiej gwieździe prezent.

Ryan Gosling przeprasza w imieniu Kena

W klipie k-popowej grupy BTS do utworu Permission to Dance jeden z członków zespołu, Jimin, ma na sobie taki sam strój jak Ken w jednej ze scen filmu Barbie. To czarna koszula z białymi frędzlami oraz charakterystycznymi wzorkami. Niezawodni PR-owcy produkcji postanowili skonfrontować temat, który z pewnością został wyłapany przez wiele fanek i fanów muzycznej gwiazdy, którzy czekają na film Grety Gerwig. Ryan Gosling nagrał przeprosiny, które udostępniono na oficjalnych kanałach Barbie.

„Cześć Jimin, tu Ryan Gosling. Zauważyłem, że twój strój z Permission To Dance (2021) jest taki sam jak mój strój Kena w nadchodzącym filmie Barbie. Zwracam honor – założyłeś go jako pierwszy” – mówi Ryan Gosling. „Wyglądasz w nim zdecydowanie lepiej”

W ramach rekompensaty proponuje mu gitarę

Klip z przeprosinami nie kończy się na przyznaniu racji Jiminowi. Aktor z Barbie zaoferował muzykowi prezent. „Istnieje niepisana zasada Kena, że jeśli skopiujesz styl innego Kena, musisz mu dać swoją najcenniejszą własność” – tłumaczy Ryan Gosling. „Mam nadzieję, że przyjmiesz gitarę Kena jako moją skromną ofiarę. Poza tym Ken i tak na niej nie gra, więc… w twoich rękach będzie jej znacznie lepiej”. W filmie Barbie pojawia się muzyczny segment Kena (jego imię stylizowane jest tam napisami, nawiązującymi do Metalliki), który śpiewa nawet swoją imponującą power balladę.

Ryan Gosling w filmie „Barbie”

Jimin z BTS jeszcze nie odniósł się do propozycji, ale jesteśmy przekonani, że doceni gest twórców filmu Barbie, którzy z pewnością sami wpadli na odniesienie się do małej wpadki. Nie zapominajmy jednak, że większość strojów z filmu Grety Gerwig to kultowe stylizacje lalki Barbie. Niektóre zostały odwzorowane niemal 1:1 na wzór oryginalnych kreacji, inne konsultowane z szeregiem modowych specjalistów. Scenografia i kostiumy, które noszą Ryan Gosling oraz Margot Robbie, to bardzo ważny bohater Barbie.

Czarno-biały strój z frędzlami Kena mógł być kością niezgody między Ryanem Goslingiem a Jiminem z BTS. Aktor jednak załagodził sytuację i zaoferował koreańskiej gwieździe prezent. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →