fot. LEGO

Powstało LEGO inspirowane teledyskiem k-popowej grupy BTS


08 marca 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Ponad dwa lata temu grupa BTS wydała singiel Dynamite, który szturmem przejął zagraniczne listy przebojów. Hit spodobał się twórcom LEGO, którzy wykorzystali klip utworu przy najnowszym zestawie klocków.

LEGO we współpracę z k-popowymi gwiazdami

LEGO zapowiedziało współpracę ze sławami popu z Korei Południowej, grupą BTS. Z klocków ułożymy scenografię teledysku do utworu Dynamite, singla wydanego przez zespół w 2020 roku.

materiały promocyjne

Zestaw BTS Dynamite zawiera aż 749 elementów, w tym fragmenty planu do teledysku – m.in. sklep z płytami, lokal z donutami, czy ciężarówka z lodami. Jin, Suga, J, Hope, RM, Jimin, V oraz Jungkook znaleźli się w pudełku jako minifigurki. W LEGO znajdziecie również książeczkę ze szczegółowymi instrukcjami na temat dojścia BTS do światowej sławy oraz wywiadami z projektantami LEGO.

BTS – Dynamite

Kiedy wyszło, k-popowe Dynamite zdobyło ogromne uznanie międzynarodowe, będąc pierwszym koreańskim utworem, który zadebiutował na pierwszym miejscu listy Billboard Hot 100. Dynamite było również nominowane do nagrody Grammy. To lekka piosenka w klimacie disco z lat 70. z elementami funku i soulu. BTS nagrało ją, by „podzielić się pozytywną energią z fanami” w związku z trwającą wtedy pandemią COVID-19.

Ponad dwa lata temu grupa BTS wydała singiel Dynamite, który szturmem przejął zagraniczne listy przebojów. Hit spodobał się twórcom LEGO, którzy wykorzystali klip utworu przy najnowszym zestawie klocków. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →