materiały prasowe

BTS z miliardem odsłuchów „Dynamite” na Spotify


16 marca 2022

Podziel się newsem:

BTS oficjalnie dołączyło do elitarnego grona wykonawców, których utwór przekroczył miliard odsłuchów w serwisie Spotify. Sprawdź szczegóły.

BTS – kpopowa wizytówka na świecie

K-popowy zespół BTS jest bezsprzecznie najpopularniejszym przedstawicielem tego gatunku muzyki na świecie. Współpracowali z takimi artystami jak Coldplay czy Elton John. Zarazem koreański boysband jest jednym z najbardziej popularnych zespołów w historii muzyki. Tak wynika z licznych rekordów i liczb odsłuchań ich utworów oraz albumów. Należy do nich, chociażby rekord odtworzeń utworu w serwisie YouTube w ciągu pierwszej doby. Ich teledysk do utworu Boy With Luv osiągnął 78 milionów wyświetleń. Dziś, BTS mogą pochwalić się kolejnym dużym osiągnięciem. Ich największy hit, Dynamite, został odtworzony miliard razy w serwisie Spotify. Zespół k-popowy dołączył tym samym do takich artystów jak Harry Styles (Watermelon Sugar), Ed Sheeran (Shape Of You), DMCE (Cake By The Ocean), czy Drake’a (In My Feelings). Zgodnie z ostatnio przyjętą tradycją wśród artystów, członkowie BTS… zjedli posiłek z tabliczki, którą Spotify przysyła artystom jako potwierdzenie tego niezwykłego osiągnięcia. Do sukcesu Dynamite z pewnością przyczynił się występ zespołu na gali rozdania Grammy’s.

BTS – Butter

Plany na 2022 rok

Zespół niedawno powrócił po kilkumiesięcznej przerwie w aktywności muzycznej. Wielkim powrotem był koncert zespołu 12 marca w Seulu otwierający światową trasę koncertową Permission To Dance, transmitowany w Polsce w sieci Multikino. W ramach trasy BTS odwiedzą między innymi USA, Wielką Brytanię, Hiszpanię czy Holandię, a krajem najbliżej Polski, w którym będzie można zobaczyć koreański boysband na żywo, są Niemcy. Artyści zapowiedzieli także, że pracują nad nowym albumem. Wszystkich fanów BTS czeka więc prawdopodobnie niesamowicie ciekawy 2022 roku.

BTS z miliardem odsłuchów "Dynamite" na Spotify
Oficjalne stanowisko wytwórni Big Hit Music dotyczący przerwy zespołu BTS

BTS oficjalnie dołączyło do elitarnego grona wykonawców, których utwór przekroczył miliard odsłuchów w serwisie Spotify. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek i jest „POST”. Nowy singiel Dawida Podsiadło już dostępny Sentino zakończył i wznowił karierę w niecałe 24 godziny BTS – […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →