materiały prasowe

BTS z miliardem odsłuchów “Dynamite” na Spotify


16 marca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

BTS oficjalnie dołączyło do elitarnego grona wykonawców, których utwór przekroczył miliard odsłuchów w serwisie Spotify. Sprawdź szczegóły.

BTS – kpopowa wizytówka na świecie

K-popowy zespół BTS jest bezsprzecznie najpopularniejszym przedstawicielem tego gatunku muzyki na świecie. Współpracowali z takimi artystami jak Coldplay czy Elton John. Zarazem koreański boysband jest jednym z najbardziej popularnych zespołów w historii muzyki. Tak wynika z licznych rekordów i liczb odsłuchań ich utworów oraz albumów. Należy do nich, chociażby rekord odtworzeń utworu w serwisie YouTube w ciągu pierwszej doby. Ich teledysk do utworu Boy With Luv osiągnął 78 milionów wyświetleń. Dziś, BTS mogą pochwalić się kolejnym dużym osiągnięciem. Ich największy hit, Dynamite, został odtworzony miliard razy w serwisie Spotify. Zespół k-popowy dołączył tym samym do takich artystów jak Harry Styles (Watermelon Sugar), Ed Sheeran (Shape Of You), DMCE (Cake By The Ocean), czy Drake’a (In My Feelings). Zgodnie z ostatnio przyjętą tradycją wśród artystów, członkowie BTS… zjedli posiłek z tabliczki, którą Spotify przysyła artystom jako potwierdzenie tego niezwykłego osiągnięcia. Do sukcesu Dynamite z pewnością przyczynił się występ zespołu na gali rozdania Grammy’s.

BTS – Butter

Plany na 2022 rok

Zespół niedawno powrócił po kilkumiesięcznej przerwie w aktywności muzycznej. Wielkim powrotem był koncert zespołu 12 marca w Seulu otwierający światową trasę koncertową Permission To Dance, transmitowany w Polsce w sieci Multikino. W ramach trasy BTS odwiedzą między innymi USA, Wielką Brytanię, Hiszpanię czy Holandię, a krajem najbliżej Polski, w którym będzie można zobaczyć koreański boysband na żywo, są Niemcy. Artyści zapowiedzieli także, że pracują nad nowym albumem. Wszystkich fanów BTS czeka więc prawdopodobnie niesamowicie ciekawy 2022 roku.

BTS z miliardem odsłuchów "Dynamite" na Spotify
Oficjalne stanowisko wytwórni Big Hit Music dotyczący przerwy zespołu BTS

BTS oficjalnie dołączyło do elitarnego grona wykonawców, których utwór przekroczył miliard odsłuchów w serwisie Spotify. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie BTS – kpopowa wizytówka […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →