BTS ogłosili światową trasę koncertową


22 stycznia 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Najpopularniejszy k-popowy boysband BTS ogłosił właśnie daty koncertów w 2020 roku. Na liście znalazły się miasta w Stanach Zjednoczonych, Europie, Japonii oraz Korei Południowej.

BTS zapowiadają nową płytę

Koreański boysband BTS ogłosił niedawno, że ich nowy album zatytułowany MAP OF THE SOUL: 7 ukaże się 21 lutego nakładem wydawnictwa BigHit Entertainment. Kilka dni temu ukazał się pierwszy singiel – Black Swan.

BTS – Black Swan

Nowe wydawnictwo promować będzie trasa, która obejmie koncerty w Stanach Zjednoczonych, Europie, Japonii oraz Korei Południowej.

BTS – Map Of The Soul Tour 2020

Daty koncertów możecie sprawdzić na poniższej grafice. Polscy fani najbliżej będą mieli do Berlina, gdzie BTS zagrają dwa koncerty – 11 i 12 lipca. Pozostałe europejskie przystanki na trasie koreańskiego zespołu to Londyn (3 i 4 lipca) oraz Barcelona (17 i 18 lipca). Niestety, póki co nie możemy jeszcze liczyć na wizytę chłopaków w Polsce.

Sprzedaż biletów na amerykańską część trasy rusza 7 lutego. Nie znamy jeszcze daty startu sprzedaży na pozostałe koncerty. Jeśli chcecie się wybrać na któreś z wydarzeń, lepiej trzymajcie rękę na pulsie, bo z pewnością wejściówki rozejdą się w ekspresowym tempie!

BTS ogłosili światową trasę koncertową

Jungkook z BTS wybrany najprzystojniejszym mężczyzną na świecie

W prowadzonym od 30 lat rankingu Most Handsome Faces, najprzystojniejszym mężczyzną roku 2019 został okrzyknięty Jungkook. Koreańczyk odebrał ten tytuł Jasonowi Mamoa, znanemu z takich produkcji jak Gra o Tron czy Aquamen. W czołówce rankingu znalazł się także inny członek BTS – V. Dalej na liście znaleźli się jeszcze: Jimin (19) i Jin (44).

Jungkook  z BTS wybrany najprzystojniejszym mężczyzną 2019 roku

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:
bts

Koncerty

Jak kupić bilet? Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.