Taylor Swift zdradza szczegóły nadchodzącego albumu “Lover” [aktualizacja]


21 sierpnia 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Taylor Swift szykuje się do wydania swojej siódmej płyty. Kilka dni temu pojawił się tytułowy singiel – Lover. Poznaliśmy także szczegóły nadchodzącego wydawnictwa oraz ilość egzemplarzy sprzedanych w preorderze.

W najbliższy piątek, 23 sierpnia do sprzedaży i na serwisy streamingowe trafi nowa, siódma płyta amerykańskiej wokalistki Taylor Swift. Na krążku zatytułowanym Lover znajdzie się aż 18 utworów. W dwóch z nich pojawią się goście: Brendon Urie z zespołu Panic! At The Disco oraz Dixie Chicks.

„Lover” to celebracja miłości w każdym jej odcieniu, uroku i przejawie chaosu. To pierwszy mój album, który jest w pełni mój od początku do końca i czuję w związku z tym olbrzymią dumę. Jestem bardzo podekscytowana!

Do tej pory poznaliśmy już cztery single, które pojawią się na płycie. Są to: ME! z gościnnym udziałem Brendona Urie, You Need To Calm Down, The Archer oraz najnowszy, tytułowy Lover.

Taylor Swift – Lover

Jak podaje Republic Records – wytwórnia odpowiedzialna za wydanie płyty, album przed premierą sprzedał się już niemal w milionie egzemplarzy. To świetny wynik, biorąc pod uwagę, że w obecnych czasach znacznie zmalała sprzedaż fizycznych wersji albumów.

Taylor Swift – Lover – tracklista

taylor swift lover
 1. I Forgot That You Existed
 2. Cruel Summer
 3. Lover
 4. The Man
 5. The Archer
 6. I Think He Knows
 7. Mrs. Americana & The Heartbreak Prince
 8. Paper Rings
 9. Cornelia Street
 10. Death By A Thousand Cuts
 11. London Boy
 12. Soon You’ll Get Better’ (feat. Dixie Chicks)
 13. False God
 14. You Need To Calm Down
 15. Afterglow
 16. ME! (feat. Brendon Urie)
 17. It’s Nice To Have A Friend
 18. Daylight

Oprócz tego Taylor Swift jeszcze w tym roku będzie można zobaczyć na ekranach kin. Amerykańska wokalistka zagrała w filmowej wersji kultowego musicaluCats.


Aktualizacja 23 sierpnia

Album Lover jest już dostępny do odsłuchu. Posłuchajcie

Taylor Swift – Lover – cały album

Dodatkowo, wraz z premierą płyty, ukazał się także klip to tytułowego utworu – Lover:

Słuchaliście już? Jak wrażenia?

Taylor Swift szykuje się do wydania swojej siódmej płyty. Kilka dni temu pojawił się tytułowy singiel – Lover. Poznaliśmy także szczegóły nadchodzącego wydawnictwa oraz ilość egzemplarzy sprzedanych w preorderze. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →