Taylor Swift z kolejną płytą. Posłuchaj nowego numeru!


14 czerwca 2019

Podziel się newsem:

Taylor Swift kazała czekać dwa lata na swój kolejny album. Płyta pojawi się 23 sierpnia. Poznaliśmy drugi singiel.

Taylor Swift – kolejny sukces?

29-letnia piosenkarka zapowiedziała nadejście nowego materiału kilka tygodni temu. Album o tytule Lover będzie następcą krążka Reputation z 2017 roku. Ostatnia płyta Taylor Swift nie odniosła aż tak spektakularnego sukcesu jak 1989, wydany trzy lata wcześniej. Wydawnictwo, na którym znalazło się mnóstwo hitów, z Shake It Off na czele, rozeszło się w nakładzie ponad 10 milionów kopii (stan na koniec roku 2016). Wynik Reputation to „jedynie” 4,5 miliona sztuk.

Taylor Swift i karuzela nastrojów

Ostatnie lata były dla Swift prawdziwą karuzelą nastrojów. Będąc u szczytu popularności, Amerykanka nieco się pogubiła m.in. przez wdawanie się w konflikty z kolejnymi artystami, głównie za sprawą udzielania niefortunnych wypowiedzi na ich temat. Jak sama przyznaje, wszystko wróciło na właściwe tory, a nadchodzący materiał będzie tego dowodem.

Lover to krążek powstały na gruncie pozytywnych emocji, których autorce dostarcza jej szczęśliwy związek. Poprzedni album, momentami mroczny, bazował głównie na doświadczeniach z rozstaniach z kolejnymi partnerami Taylor Swift. A tych w ostatnich latach było całkiem sporo. Wystarczy wymienić choćby Joe Jonasa, Jake’a Gyllenhaala czy Calvina Harrisa.

Taylor Swift – szczegóły nowej płyty

Najnowszą płytę Taylor Swift zapowiadają już dwa single. Do zaprezentowanego w kwietniu Me dołączył właśnie You Need To Calm Down.

Zgodnie z zapowiedziami, album Lover trafi do sprzedaży 23 sierpnia. Płyta pojawi się nakładem Republic Records. Jedynym producentem krążka – prócz samej autorki – jest Joel Little. Nowozelandzki kompozytor i zdobywca nagrody Grammy współpracował m.in. z Lorde, Samem Smithem, Ellie Goulding czy Imagine Dragons.

Taylor Swift kazała czekać dwa lata na swój kolejny album. Płyta pojawi się 23 sierpnia. Poznaliśmy drugi singiel. Taylor Swift – kolejny sukces? 29-letnia piosenkarka zapowiedziała nadejście nowego materiału kilka tygodni temu. Album o tytule Lover będzie następcą krążka Reputation z 2017 roku. Ostatnia płyta Taylor Swift nie odniosła aż tak spektakularnego sukcesu jak 1989, wydany trzy lata […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku: