Sam Smith i Normani prezentują teledysk do wspólnego utworu!


30 stycznia 2019

Podziel się newsem:

Singiel zyskuje coraz większą popularność w sieci.

„Dancing With A Stranger” to utwór łączący w sobie pop i r&b.

Brytyjski wokalista Sam Smith i piosenkarka, znana z zespołu Fifth Harmony, Normani spotkali się w studiu podczas nagrywania solowych projektów. Szybko okazało się, że oboje chcieliby stworzyć coś razem.

Jestem niezwykle podekscytowany, że wszyscy będą mogli usłyszeć „Dancing With a Stranger”. Piosenka powstała podczas trasy „The Thrill of it All”. W utworze opisuję emocje związane z łączeniem życia prywatnego i byciem w trasie. Jest to dla mnie wyjątkowa chwila, ponieważ od zawsze uwielbiałem Normani za całokształt.-  mówi Sam Smith.

Obejrzyj klip:

Normani po rozpoczęciu solowej kariery ma już na koncie współpracę m.in. z Calvinem Harrisem, Khalidem  i Kehlani. A już w najbliższym czasie ruszy w trasę jako support Ariany Grande.

 

Singiel zyskuje coraz większą popularność w sieci. „Dancing With A Stranger” to utwór łączący w sobie pop i r&b. Brytyjski wokalista Sam Smith i piosenkarka, znana z zespołu Fifth Harmony, Normani spotkali się w studiu podczas nagrywania solowych projektów. Szybko okazało się, że oboje chcieliby stworzyć coś razem. Jestem niezwykle podekscytowany, że wszyscy będą mogli usłyszeć […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →