Sam Smith i Normani prezentują teledysk do wspólnego utworu!


30 stycznia 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Singiel zyskuje coraz większą popularność w sieci.

“Dancing With A Stranger” to utwór łączący w sobie pop i r&b.

Brytyjski wokalista Sam Smith i piosenkarka, znana z zespołu Fifth Harmony, Normani spotkali się w studiu podczas nagrywania solowych projektów. Szybko okazało się, że oboje chcieliby stworzyć coś razem.

Jestem niezwykle podekscytowany, że wszyscy będą mogli usłyszeć „Dancing With a Stranger”. Piosenka powstała podczas trasy „The Thrill of it All”. W utworze opisuję emocje związane z łączeniem życia prywatnego i byciem w trasie. Jest to dla mnie wyjątkowa chwila, ponieważ od zawsze uwielbiałem Normani za całokształt.-  mówi Sam Smith.

Obejrzyj klip:

Normani po rozpoczęciu solowej kariery ma już na koncie współpracę m.in. z Calvinem Harrisem, Khalidem  i Kehlani. A już w najbliższym czasie ruszy w trasę jako support Ariany Grande.

 

Singiel zyskuje coraz większą popularność w sieci. “Dancing With A Stranger” to utwór łączący w sobie pop i r&b. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Brytyjski wokalista Sam Smith i piosenkarka, […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →