fot. okładka płyty „Gloria" Sama Smitha

Sam Smith na Orange Warsaw Festival 2023!


18 listopada 2022

Podziel się newsem:

Ruszyli! Orange Warsaw Festival ogłosił, kto pojawi się na przyszłorocznej edycji festiwalu. Do Warszawy przyleci Sam Smith.

Sam Smith ponownie w Polsce

Po Open’erze przyszedł czas na Orange Warsaw Festival. Warszawski festiwal ogłosił właśnie pierwszego headlinera. Już 2 czerwca na Torze Wyścigów Konnych w Warszawie wystąpi Sam Smith. Brytyjski wokalista po raz pierwszy wystąpi w naszym kraju w 2017 roku. Teraz przyjedzie promować swój nadchodzący album Gloria, który ukaże się 23 stycznia 2023 roku. Podczas występu z pewnością nie zabraknie także ich największych hitów – Writing’s On The Wall z soundtracku do filmu Spectre o przygodach Jamesa Bonda oraz utworów z debiutanckiego longplaya, najcieplej przyjętego w naszym kraju – In the Lonely Hour. Trzeba przyznać, że w tym roku warszawski festiwal zaczyna ogłoszenia z „wysokiego C”.

Oficjalne ogłoszenie Sama Smitha na Orange Warsaw Festival 2023

Sam Smith pierwszym headlinerem Orange Warsaw Festival 2023!

Niezapomniany Orange Warsaw Festival 2022

Tegoroczny Orange Warsaw Festival był inny niż wszystkie wcześniejsze edycje. Między innymi z racji na powrót popandemiczny, ale także line-up, który był gratką zarówno dla fanów popu (Charli XCX, Florance And The Machine), jak i, a może przede wszystkim, rapu. Tyler, The Creator, Nas i Stormzy to artyści wywołujący wielkie poruszenie na całym świecie. Jeśli chcecie przypomnieć sobie najważniejsze wydania tegorocznej edycji warszawskiego festiwalu, zachęcamy was do sprawdzenia naszej fotogalerii, a poniżej prezentujemy fragment relacji z koncertu prawdopodobnie najbardziej elektryzującego widownię artysty w line-upie, a więc Tylera, The Creatora:

Porównanie do nawet i najlepszych polskich rapowych występów w przypadku koncertu, jaki dał Tyler, The Creator podczas Orange Warsaw Festival 2022, nie ma więc za bardzo sensu. Nie jest to bowiem żaden dowód na różnicę, jaka dzieli scenę amerykańską i polską w tej materii. Bo Tyler to zjawisko. Jest performerem w zasadzie perfekcyjnym, jednym z najlepszych na świecie, a być może nawet i w historii bez podziału na gatunki muzyczne. Pozostaje nam więc cieszyć się, że artyści jego pokroju przyjeżdżają do Polski i możemy oglądać ich wyczyny z bliska, zamiast niepotrzebnie porównywać naszych artystów.

Ruszyli! Orange Warsaw Festival ogłosił, kto pojawi się na przyszłorocznej edycji festiwalu. Do Warszawy przyleci Sam Smith. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Sam Smith […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →