fot. okładka albumu „Gloria”

Sam Smith już na początku przyszłego roku powróci z nowym albumem „Gloria”


18 października 2022

Podziel się newsem:

Sam Smith po dwuletniej przerwie wydawniczej powróci z nowym albumem. Zapowiedziana już Gloria ukaże się w przyszłym roku.

Gloria już niedługo ukaże się światu

Nagrodzony między innymi nagrodą Grammy wokalista Sam Smith ogłosił, że jego czwarty studyjny album, Gloria, ukaże się 27 stycznia 2023 roku za pośrednictwem wytwórni Capitol Records. Krążek zostanie stworzony dzięki współpracy artysty z jego długoletnimi przyjaciółmi. Wśród nich znajdą się między innymi Jimmy Napes, Stargate i Max Martin. Wydawnictwo już teraz zapowiedziane jest jako „wielkie odrodzenie” samego artysty.

Przeczytaj także: Sam Smith i Kim Petras udowadniają światu, że niebo jest daleko od nas. Posłuchajcie singla Unholy

Sam Smith Gloria
fot. okładka albumu Gloria

Ten album będzie wyzwoleniem emocjonalnym, seksualnym i duchowym. To było piękne uczucie, by na tym krążku ponownie zaśpiewać z pełną swobodą. Czuję się niesamowicie przytłoczony i rozemocjonowany, gdyż już niedługo udostępnię wam moją pracę. Stworzenie tego albumu było magiczne pod każdym względem, a dając wam tę płytę, oddaję również część mojego serca i duszy. Gloria pomogła mi przejść przez mroczny czas i była drogowskazem w moim życiu. Mam nadzieję, że będzie nim również dla was. Dziękuję, że tak długo czekaliście

– napisał na swoim Instagramie muzyk.

Album Gloria, który został nagrany na Jamajce, w Los Angeles i Londynie, zapowiada wydany ostatnio singiel Unholy z udziałem Kim Petras, który podbił listy przebojów, utrzymując się drugi tydzień na pozycji nr 2 na Billboard Hot 100. Przez trzy tygodnie utrzymywał się również na samym szczycie podium na brytyjskich listach przebojów, a także trafił na pierwsze miejsce na całym świecie na platformach Apple Music i Spotify.

Sam Smith po dwuletniej przerwie wydawniczej powróci z nowym albumem. Zapowiedziana już Gloria ukaże się w przyszłym roku. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Gloria […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →