Imagine Dragons biją się z Dolphem Lundgrenem w nowym klipie

Obserwuj nas na instagramie:

Gwiazdy tegorocznej edycji Orange Warsaw Festival mają nowy teledysk do numeru “Believer”.

Imagine Dragons mają już na koncie dwa studyjne krążki i powoli zbierają się do wydania pierwszego. Na razie niewiele jest informacji na jego temat, ale poznaliśmy już pierwszy singiel zapowiadający nowy materiał.

Grupa właśnie opublikowała klip do utworu “Believer”. Za reżyserię teledysku odpowiedzialny jest Matt Eastin, a w głównej roli możemy zobaczyć Dolpha Lundgrena, znanego między innymi z roli Ivana Drago w “Rocky IV”. Bokser walczy w teldysku z wokalistą Danem Reynoldsem. Dan mocno trenował przed nagraniem klipu.

– Musiałem poprawić formę, bo Lundgren jest największym draniem wszech czasów. Powiedziałem trenerowi, że musimy uskutecznić nasz trening – powiedział wokalista.

Imagine Dragons wkrótce rozpoczną sezon koncertów w ramach letnich festiwali. Zespół wystąpi na Orange Warsaw Festival 2017, który odbędzie się 2 i 3 czerwca 2017 w Warszawie na Torze Wyścigów Konnych Warszawa-Służewiec.

Gwiazdy tegorocznej edycji Orange Warsaw Festival mają nowy teledysk do numeru “Believer”. Imagine Dragons mają już na koncie dwa studyjne krążki i powoli zbierają się do wydania pierwszego. Na razie niewiele jest informacji na jego temat, ale poznaliśmy już pierwszy singiel zapowiadający nowy materiał. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →