fot. kadr z teledysku

Imagine Dragons powracają do Polski. Gdzie wystąpią Smoki?


25 listopada 2022

Podziel się newsem:

Imagine Dragons w naszym kraju czują się jak ryby w wodzie. Nic więc dziwnego, że formacja w ramach nowej trasy nie pominęła Polski.

Kolejny powrót

Jeden z najbardziej lubianych zespołów w Polsce, którego koncerty za każdym razem dostarczały fanom porcję genialnych brzmień dopieszczonych elektryzującym widowiskiem. Status popularności Imagine Dragons w naszym kraju możemy określić między innymi sprzedażą płyt, ponieważ aż trzy ich krążki pokryły się platyną (Night Visions, Smoke + Mirrors, Origins), a jeden nawet podwójną platyną (Evolve).

Nic więc dziwnego, że ich powrót po tegorocznym występie w ramach Open’era był więc kwestią czasu. Jednak chyba nikt nie przypuszczał, że zdobywcy Grammy zawitają do Polski już w przyszłym roku. Formacja ogłosiła dzisiaj 9 koncertów w Europie i na Bliskim Wschodzie w ramach nadchodzącej trasy Mercury World Tour, która promuje ich wyczekiwany album Mercury – Acts 1 & 2. Zespół odwiedzi między innymi Danię, Włochy, Chorwację, Litwę, a także Polskę!

Przeczytaj także: Imagine Dragons wydali „Mercury – Act 1”. Czy to najlepszy album Smoków od dawna?

Imagine Dragons Bones
fot. materiały prasowe

Gdzie zagrają Smoki?

Formacja w naszym kraju pojawi się już 14 sierpnia 2023 roku na PGE Narodowym. Będzie to czwarty koncert Imagine Dragons na polskich scenach, po występach w łódzkiej Atlas Arenie w 2016 roku, podczas trasy promującej album Smoke + Mirrors, festiwalowym występie w ramach Orange Warsaw Festival w 2017 roku tuż przed wydaniem krążka Evolve, a także na tegorocznej scenie Open’era.

Sprzedaż biletów na nadchodzące wydarzenie ruszy w najbliższą środę, 30 listopada.

Imagine Dragons
fot. materiały prasowe

Imagine Dragons – gdzie w 2023 roku zawita zespół?

  • 02 sierpnia – Skanderborg, Dania
  • 05 sierpnia – Rzym, Włochy
  • 08 sierpnia – Pula, Chorwacja
  • 14 sierpnia – Warszawa, Polska
  • 16 sierpnia – Wilno, Litwa
  • 22 sierpnia – Paryż, Francja
  • 29 sierpnia – Tel Aviv, Izrael
  • 06 września – Ateny, Grecja
  • 08 września – Chambord, Francja

Imagine Dragons w naszym kraju czują się jak ryby w wodzie. Nic więc dziwnego, że formacja w ramach nowej trasy nie pominęła Polski. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →