fot. Pedro Gomes/Redferns

Imagine Dragons ambasadorami ukraińskiego projektu pomocy humanitarnej


26 lipca 2022

Podziel się newsem:

Imagine Dragons po raz kolejny pokazują, że losy Ukrainy nie są im obojętne. Tym razem zespół weźmie udział w nowo powstałej akcji.

Imagine Dragons po raz kolejny pomogą Ukrainie

Imagine Dragons zostali ambasadorami platformy UNITED24, utworzonej przez prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zełenskiego w celu zbierania funduszy na pomoc humanitarną. Zespół po raz kolejny pokazał swoją solidarność wobec okupowanego narodu.

Przeczytaj także: Polscy artyści „Razem z Ukrainą” – ten koncert do innych był niepodobny

Imagine Dragons Bones
fot. Eric Ray Davidson

Zespół współpracował już z Pierwszą Damą Ukrainy Oleną Zełenską podczas jednej ze swoich pierwszych akcji charytatywnych dla Ukrainy. Chodziło wtedy o zbiórkę pieniędzy na karetki pogotowia. Jeden pojazd kosztował około 83 000 funtów i miał wesprzeć Ukrainę w walce o swoją niepodległość.

Teraz formacja spotkała się wirtualnie z prezydentem Zełenskim, aby omówić ich przyszłą współpracę.

Kochamy mieszkańców Ukrainy i chcemy im pomóc w każdy możliwy sposób. Taką niesprawiedliwość można pokonać tylko wtedy, gdy spotykają się ludzie z całego świata. Jesteśmy przy pięknym narodzie Ukrainy i ich odważnym przywódcy – prezydencie Zełenskim. Będziemy współpracować z UNITED24 i lokalnymi liderami, aby nieustannie znajdować sposoby na podnoszenie świadomości i zbiórki funduszy dla ludzi, dopóki ta niesprawiedliwa wojna się nie skończy. Z niecierpliwością czekamy na dzień, kiedy znów będziemy mogli zagrać koncert w Kijowie i celebrować wolność, życie i muzykę z odważnymi i silnymi mieszkańcami Ukrainy

– powiedział w oświadczeniu piosenkarz Dan Reynolds.

Tym samym zespół dołącza do innych ambasadorów UNITED24 – piłkarza Andrija Szewczenki, tenisistki Eliny Svitoliny i aktora Lieva Schreibera. Nie jest do jednak koniec listy, a już niebawem dołączą do niej kolejne nazwiska.

Imagine Dragons po raz kolejny pokazują, że losy Ukrainy nie są im obojętne. Tym razem zespół weźmie udział w nowo powstałej akcji. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący kampanię […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →