kadr z teledysku „Demons”

Frontman Imagine Dragons zaskoczył wszystkich w walce na macie


04 lipca 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Dan Reynolds z Imagine Dragons zdobył brązowy medal podczas turnieju jiu-jitsu. Wokalista może pochwalić się rewelacyjną formą.

Waleczny lider Imagine Dragons

Reżyser Guy Ritchie ma czarny pas w Shotokan, Judo i brazylijskim jiu-jitsu. Niebieskim w tej ostatniej sztuce walki może pochwalić się również Tom Hardy. Aktorka Evan Rachel Wood ma z kolei czarny pas w taekwondo. Do artystów, którzy mogą pochwalić się zręcznością w sportach walki, dołączył lider zespołu Imagine Dragons, Dan Reynolds.

Muzyk pojawił się na turnieju jiu-jitsu w weekend 4 lipca. Jak pisze portal „Daily Mail”, Reynolds brał udział w rozgrywkach Masters, czyli turniejach organizowanych dla sportowców w określonych przedziałach wiekowych, od 30 do 35 lat do 56 lat i starszych. Do domu wrócił z brązowym medalem.

Reynolds robi furorę na koncertach

Formę fizyczną wokalista pokazuje nie tylko na turniejach jiu-jitsu, ale również na swoich show. Obecnie koncertuje po całym świecie, a nieodłącznym elementem tournée są jego występy bez koszulki – fani wiedzieli od dawna, że sport jest ważną częścią kariery i wizerunku dla Reynoldsa. Umięśniona figura zgrywa się z wykonywaniem mocnych utworów grupy, takich jak Thunder, Radioactive, czy Believer. Przypominamy, że Imagine Dragons zagra na PGE Narodowym w Warszawie już 14 sierpnia 2023 roku.

Imagine Dragons
Open’er Festival 2022/ fot. Monika Chrustek/ Rytmy.pl

Dan Reynolds z Imagine Dragons zdobył brązowy medal podczas turnieju jiu-jitsu. Wokalista może pochwalić się rewelacyjną formą. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Waleczny lider Imagine Dragons […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →