fot. materiały prasowe

Miliardy odsłuchań. Rihanna pobiła streamingowy rekord, a od lat nie wydała nowej płyty

Obserwuj nas na instagramie:

Barbadoska dzierży także tytuł najbogatszej artystki na świecie. Majątek Rihanny oszacowany został w tym roku na 1,4 miliarda dolarów.

Wszyscy kochają Rihannę

Gwiazda muzyki pop i właścicielka kosmetycznej firmy Fenty stała się właśnie pierwszą artystką mającą na koncie 10 piosenek, z których każda przebiła miliard wyświetleń na Spotify. To niesamowity sukces – szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę, że ostatnia płyta Rihanny, Anti, wyszła w styczniu 2016 roku. Od tego momentu minęło ponad 7 lat, podczas których wiele zmieniło się w muzycznym showbiznesie. Nie zmieniło się tylko to, że fani wciąż kochają Rihannę i słuchają jej muzyki.

Skąd bierze się sukces RiRi?

Skąd bierze się ten ogromny kult artystki i zaufanie fanów? Pisaliśmy o tym w tekście pt. Kilka powodów, dla których (po tylu latach!) wciąż czekamy na muzykę Rihanny. W skrócie: Rihanna umie poruszać się między gatunkami, często współpracuje z topowymi raperami, a także czołowymi specjalistami od elektroniki i przy okazji potrafi tworzyć ponadczasowe hity. Nic więc dziwnego, że jej utwory, takie jak We Found Love, Umbrella, Diamonds czy This Is What You Came For przesłuchane zostały ponad miliard razy (każdy!).

Bad Gal Billi

Sama RiRi odniosła się do swojego osiągnięcia i miliardów odtworzeń, parafrazując swój instagramowy nick @badgalriri i pisząc: „Bad Gal Billi”. Dodała też, że osiągnęła ten sukces bez nowego albumu. Pozostaje więc pytanie – czy wreszcie się on pojawi? Po powrocie Rihanny na scenę podczas lutowego koncertu w przerwie Super Bowl czekamy na to z niecierpliwością. Mijają miesiące, a my nie tracimy nadziei!

Barbadoska dzierży także tytuł najbogatszej artystki na świecie. Majątek Rihanny oszacowany został w tym roku na 1,4 miliarda dolarów. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Wszyscy kochają […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →