fot. The Line of Best Fit

A$AP Rocky powraca z oświadczynami w piosence “D.M.B.”. Jego wybranką został nie kto inny, jak Rihanna


05 maja 2022

Obserwuj nas na instagramie:

A$AP Rocky powraca do muzycznego świata. Razem z nim pojawia się też Rihanna, której wokalista postanowił się… oświadczyć! Zobacz teledysk do utworu D.M.B.

Wielki powrót wokalistów

Można by rzec – w końcu! A$AP Rocky powraca do muzycznego świata z długo wyczekiwanym singlem D.M.B. Samozwańcza „opowieść miłosna z getta” przedstawia wiele aspektów związku pary celebrytów. Pokazując ich w wielu sytuacjach – na Bronksie, spędzając czas na schodach przeciwpożarowych, układają sobie włosy lub rywalizują w grze w kości.

Sprawdź także: A$AP Rocky został aresztowany za rzekomą napaść z bronią w ręku

ASAP Rocky album na streamingach
A$AP Rocky, źródło: GettyImages

Piosenka, której współproducentem jest Rocky ze Skeptą, Shlohmo, Hectorem Delgado i Kelvinem Krashem, przedstawia rapera z Harlemu opisującego ich związek podczas rzucanych roastów w kierunku Chrisa Browna.

Nie biję mojej suki, potrzebuję mojej suki. Czyści moje łóżko, karmi moich przyjaciół i dochowuje mojego sekretu.

– śpiewa w utworze wokalista

A$AP Rocky – D.M.B., zobacz!

Utwór D.M.B. został po raz pierwszy pokazany w reklamie internetowej firmy usług finansowych Klarna w czerwcu 2021 roku. Rocky i Rihanna zostali później zauważeni, gdy kręcili wideo na Bronksie w lipcu. Utwór prawdopodobnie pojawi się na długo oczekiwanym albumie Rocky’ego All Smiles.

Sam wokalista wystąpił również w zeszłym miesiącu w utworze Frankenstein zespołu Swedish House Mafia. Ostatnim solowym numerem Rockiego był utwór Testing z 2018 roku.

A$AP Rocky zatrzymany w Los Angeles

Jak podaje serwis TMZ, ASAP Rocky został aresztowany tuż po wylądowaniu prywatnego samolotu, którym wracał wraz z Rihanną z Barbadosu. Według obecnych informacji funkcjonariusze mieli podejść do rapera i skuć go kajdankami. Powodem zatrzymania był zarzut napaści z bronią w ręku.

Zobacz: Rihanna jest w ciąży! Wokalistka i A$AP Rocky podzielili się informacją ze światem

Sytuacja miała związek z wydarzeniami, które miały miejsce 6 listopada zeszłego roku, kiedy rzekoma ofiara twierdziła, że to właśnie Rocky strzelił do niej trzy lub cztery razy, raniąc ją w lewą rękę. Policja twierdzi, że raper znał domniemaną ofiarę, a do strzelaniny doszło po kłótni pomiędzy nimi.

A$AP Rocky powraca do muzycznego świata. Razem z nim pojawia się też Rihanna, której wokalista postanowił się… oświadczyć! Zobacz teledysk do utworu D.M.B. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →