fot. Getty Images

Rihanna jest w ciąży! Wokalistka i A$AP Rocky podzielili się informacją ze światem


01 lutego 2022

Obserwuj nas na instagramie:

O Rihannie chcielibyśmy w końcu napisać w kontekście jej muzycznej twórczości, ale na to przyjdzie nam chyba jeszcze trochę poczekać. Wokalistka podzieliła się właśnie ze światem informacją, że spodziewa się dziecka!

Rihanna jednak dostarczyła nam trochę nowości

Rihanna i A$AP Rocky spotykają się ze sobą już od jakiegoś czasu. O ciąży piosenkarki mówiono od kilku miesięcy. Już w październiku pojawiały się pierwsze przypuszczenia, że wokalistka zostanie mamą.

Od listopada 2021 roku świat obiegały także coraz to nowsze doniesienia o ciąży wokalistki, kiedy to podczas ceremonii nadania jej tytułu bohaterki narodowej Barbadosu, pojawiła się w przyciągającej uwagę pomarańczowej kreacji, która podkreślała jej sylwetkę i delikatnie zarysowywała brzuch.

Rihanna potwierdziła, że jest w ciąży

Przypuszczenia zmieniły się w końcu w potwierdzoną informację. Bardzo pozytywnym newsem para podzieliła się podczas spaceru po Harlemie. To właśnie wtedy Rihanna ogłosiła światu, że spodziewa się dziecka!

Przyłapana przez paparazzi para nie kryła się przed fotografami. W mgnieniu oka media zwróciły uwagę na ciążowe krągłości wokalistki. Po krótkiej chwili sama Rihanna zaczęła pozować do zdjęć, które w sekundę obiegły świat i podbiły social media.

Rihanna
Rihanna i A$AP Rocky, Autor: Rex Features/East News

A$AP Rocky gotowy na rodzicielstwo

Nie tak dawno, w wywiadzie dla GQ, A$AP Rocky przyznał, że jest w pełni gotowy na założenie rodziny i jest to w jego planach. Był także w pełni przekonany, że będzie bardzo dobrym tatą. Na pytanie o jego relację i samą Rihannę odpowiedział:

Jest o wiele lepiej, kiedy masz u swojego boku tą jedyną. Na świecie jest milion kobiet i myślę, że każdy potrafi wyczuć, że właśnie spotkało się tę wyjątkową. Myślę, że można powiedzieć, że sprawa jest naprawdę poważna.

~ A$AP Rocky
@idewtango Jaka jest Wasza ulubiona piosenka Rihanny? będzie chłopiec czy dziewczynka 👶🏽? #dc #dlaciebie #gwiazdy #muzyka ♬ This Is What You Came For (feat. Rihanna) – Calvin Harris

Nie pozostało nam więc nic innego, jak tylko życzyć przyszłym rodzicom wszystkiego dobrego i mieć jednak nadzieję, że ciąża nie będzie oznaczać zakończenia naszych marzeń o kolejnych muzycznych doświadczeniach, jakie przez lata serwowała nam Rihanna. Bo przecież kto nie bawił się do jej hitów!

O Rihannie chcielibyśmy w końcu napisać w kontekście jej muzycznej twórczości, ale na to przyjdzie nam chyba jeszcze trochę poczekać. Wokalistka podzieliła się właśnie ze światem informacją, że spodziewa się dziecka! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →