Daniel Boczarski/Redferns/Getty Images

A$AP Rocky dograł się japońskiemu artyście Nigo


31 stycznia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

A$AP Rocky po kilkumiesięcznej przerwie wydawniczej dograł się na płytę I Know Nigo japońskiego artysty Nigo. Sprawdź Aryę.

A$AP Rocky schowany w studiu

Od premiery Testing, ostatniego albumu A$AP Rocky’ego, miną niedługo cztery lata. Raper ponoć intensywnie pracuje nad swoim kolejnym wydawnictwem, zatytułowanym All Smiles, jednak do dziś brak jakichkolwiek szczegółów dotyczących albumu. W ciągu ostatniego roku Rocky udzielił się zaledwie dwukrotnie, dogrywając się na utwór Mazza slowthaia oraz wypuszczając Rich Ni**a Problems, które trafiło do soundtracku filmu Judas and the Black Messiah. Filmu, który otrzymał Oscara za najlepszy utwór – Fight For You autorstwa H.E.R. – a także był nominowany do nagrody za najlepszy film roku. Najgłośniejszym ruchem A$AP Rocky’ego w 2021 roku było tak naprawdę wrzucenie na streamingi klasycznego mixtape’u LIVE. LOVE. A$AP z 2011 roku. Numer Arya nagrany na producencką płytę Nigo jest więc jego pierwszym muzycznym działaniem od wielu miesięcy.

Nigo – Arya (feat. A$AP Rocky)

Ciekawy projekt prosto z Japonii

Nigo jest japońskim producentem, raperem i twórcą grupy Teriyaki Boyz, a także założycielem marki odzieżowej A Bathing Ape (w skrócie Bape). Już 25 marca ukaże się jego pierwszy po ponad dwóch dekadach (!) album I Know Nigo, następca płyty Ape Sounds z 2000 roku. Według doniesień na I Know Nigo ma pojawić się plejada gwiazd amerykańskiej sceny rapowej i nie tylko. Wśród wymienianych postaci oprócz A$AP Rocky’ego przewijają się także Tyler, The Creator, Pharrell Williams, Kid Cudi, Lil Uzi Vert oraz Pusha T. Z pewnością na projekcie usłyszymy także zespół Nigo, Teriyaki Boyz. Warto więc obserwować kolejne ruchy pochodzącego z Japonii artysty.

A$AP Rocky po kilkumiesięcznej przerwie wydawniczej dograł się na płytę I Know Nigo japońskiego artysty Nigo. Sprawdź Aryę. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto czekać A$AP Rocky schowany w studiu Od premiery […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →