Daniel Boczarski/Redferns/Getty Images

A$AP Rocky dograł się japońskiemu artyście Nigo


31 stycznia 2022

Podziel się newsem:

A$AP Rocky po kilkumiesięcznej przerwie wydawniczej dograł się na płytę I Know Nigo japońskiego artysty Nigo. Sprawdź Aryę.

A$AP Rocky schowany w studiu

Od premiery Testing, ostatniego albumu A$AP Rocky’ego, miną niedługo cztery lata. Raper ponoć intensywnie pracuje nad swoim kolejnym wydawnictwem, zatytułowanym All Smiles, jednak do dziś brak jakichkolwiek szczegółów dotyczących albumu. W ciągu ostatniego roku Rocky udzielił się zaledwie dwukrotnie, dogrywając się na utwór Mazza slowthaia oraz wypuszczając Rich Ni**a Problems, które trafiło do soundtracku filmu Judas and the Black Messiah. Filmu, który otrzymał Oscara za najlepszy utwór – Fight For You autorstwa H.E.R. – a także był nominowany do nagrody za najlepszy film roku. Najgłośniejszym ruchem A$AP Rocky’ego w 2021 roku było tak naprawdę wrzucenie na streamingi klasycznego mixtape’u LIVE. LOVE. A$AP z 2011 roku. Numer Arya nagrany na producencką płytę Nigo jest więc jego pierwszym muzycznym działaniem od wielu miesięcy.

Nigo – Arya (feat. A$AP Rocky)

Ciekawy projekt prosto z Japonii

Nigo jest japońskim producentem, raperem i twórcą grupy Teriyaki Boyz, a także założycielem marki odzieżowej A Bathing Ape (w skrócie Bape). Już 25 marca ukaże się jego pierwszy po ponad dwóch dekadach (!) album I Know Nigo, następca płyty Ape Sounds z 2000 roku. Według doniesień na I Know Nigo ma pojawić się plejada gwiazd amerykańskiej sceny rapowej i nie tylko. Wśród wymienianych postaci oprócz A$AP Rocky’ego przewijają się także Tyler, The Creator, Pharrell Williams, Kid Cudi, Lil Uzi Vert oraz Pusha T. Z pewnością na projekcie usłyszymy także zespół Nigo, Teriyaki Boyz. Warto więc obserwować kolejne ruchy pochodzącego z Japonii artysty.

A$AP Rocky po kilkumiesięcznej przerwie wydawniczej dograł się na płytę I Know Nigo japońskiego artysty Nigo. Sprawdź Aryę. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń w […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →