Fan znalazł nagrania Tylera, The Creatora z 2008 roku na MySpace

Obserwuj nas na instagramie:

Tyler, The Creator lubi upadłe serwisy social media – kochał vine’y, tak jak MySpace. Użytkownik Reddita dokopał się do jego twórczości z 2008 roku.

Współczesny archeolog – BasedCarp – odnalazł w odmętach internetu stary profil rapera na MySpace i podzielił się nim na Reddicie. Pod nazwą I Smell Panties kryje się 6 piosenek, które nagrał Tyler, The Creator i Jasper Dolphin, jego kumpel z pierwszego składu – Odd Future.

Cały projekt od początku był nastawiony na bekę – jeden z utworów nazywa się “Lilo Fucks Stitch”. To fajny bonus dla osób czekających na nowy krążek rapera już od ponad półtorej roku. Zestaw znajdziecie tutaj.

Tymczasem Tyler skupia się na tworzeniu dokumentu o produkcji albumu Cherry Bomb. W trailerze można zobaczyć m.in. Kanyego Westa, Lil Wayne’a i Schoolboya Q. Momentami pojawia się także towarzysz w trasie Creatora, A$AP Rocky. Pierwsze minuty filmu były prezentowane podczas Camp Flog Gnaw Festival w Los Angeles w listopadzie. Ostateczny efekt zobaczymy w styczniu 2017 roku.

Tyler, The Creator lubi upadłe serwisy social media – kochał vine’y, tak jak MySpace. Użytkownik Reddita dokopał się do jego twórczości z 2008 roku. Współczesny archeolog – BasedCarp – odnalazł w odmętach internetu stary profil rapera na MySpace i podzielił się nim na Reddicie. Pod nazwą I Smell Panties kryje się 6 piosenek, które nagrał […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →