Michael Campanella/Redferns

A$AP Rocky o chodzeniu w damskich ciuchach: „To jest świetne”


15 czerwca 2022

Podziel się newsem:

A$AP Rocky udzielił obszernego wywiadu dla portalu Interview Magazine, w którym poruszono m.in. temat robienia zakupów w damskiej sekcji przez artystę. Sprawdź!

A$AP Rocky o modzie i utracie przyjaciela

Jako, że A$AP Rocky jest raperem mocno związanym ze światem mody, nie mogło zabraknąć tego tematu w jego najnowszym wywiadzie.

Moja kobieta może chodzić tylko i wyłącznie w moich ciuchach i nikt jej niczego nie zarzuci. Gdy robię zakupy, zawsze odwiedzam damski dział. Znajduję tam najlepsze rzeczy. Płaszcze z Gucci i The North Face, bąbelkowe kurtki – to wszystko kupiłem w sekcji dla kobiet. Właśnie dlatego nie widzieliście innych gwiazd noszących to samo, co ja. W kilcie natomiast czuję się jak badass. Czuję się bardziej twardy i męski, jeśli to ma sens. Uważam, że każdy powinien nosić to co chce. To jest świetne.

W rozmowie poruszono również temat śmierci A$AP Yamsa. Twórca wrócił wspomnieniami do dnia, kiedy wraz z A$APEM Lou znaleźli jego ciało w 2015.

W dniu, kiedy Yams umarł, znaleźliśmy go nieprzytomnego z Lou w jego apartamencie na Brooklynie. Pobiegliśmy do kuchni po lód, wodę, coś takiego. Stoję nad zlewem, nalewam wodę, patrzę na korytarz i widzę, jak Lou biegnie mi pomóc, biegnie po lód, żeby obudzić Yamsa. To było jak kreskówka – mój człowiek Lou się przewrócił i poślizgnął o dywan na tym korytarzu, jak Alladyn. Zacząłem się śmiać i płakać jednocześnie – płakałem ze śmiechu, ale płakałem też dlatego, że Yams umarł.

Patrzyłem na jego twarz. Patrzyłem na Lou. To było jasne. Wiedzieliśmy, co się dzieje. Bałem się. Byłem wściekły, pytałem: „kto pozwolił mu brać narkotyki?”, choć nikogo nie można za to winić.

asap rocky został aresztowany
A$AP Rocky, fot. GettyImages

Przeczytaj także: The D.O.C. wyjaśnia, jak doszło do rozpadu legendarnej grupy N.W.A

A$AP Rocky udzielił obszernego wywiadu dla portalu Interview Magazine, w którym poruszono m.in. temat robienia zakupów w damskiej sekcji przez artystę. Sprawdź! Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący kampanię […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →