A$AP Rocky gościem specjalnym na Open’erze

Podziel się newsem:

A$AP Rocky, czyli jedna z najważniejszych gwiazd światowego hip-hopu dołączył do line-upu tegorocznej edycji Open’era. Festiwal startuje już za dwa tygodnie.

Od rana organizatorzy Open’era informowali o tym, że w Gdyni nie pojawi się jednak jeden z ogłoszonych wcześniej amerykańskich raperów- Lil Uzi Vert. Nie znamy przyczyny odwołania koncertu, gdyż artysta nie przesłał oświadczenia w tej sprawie.

Na dwa tygodnie przed rozpoczęciem festiwalu organizatorzy ogłaszają ostatnich już artystów. Kilka dni temu poznaliśmy jeszcze kilka polskich zespołów, które dołączyły do składu Open’era. Znaleźli się wśród nich: Fisz Emade Tworzywo, KAMP!, Holaki, TUZZA, Evorevo, P. Unity i Szatt.  

Dzisiejsze ogłoszenie to prawdziwy sztos!

A$AP Rocky na Open’erze

Poznaliśmy gościa specjalnego, który 4 lipca wystąpi na Głównej Scenie. Po czterech latach na gdyńskim Kosakowie wystąpi jeden z najpopularniejszych amerykańskich raperów – A$AP Rocky.

W poprzednich latach raper pojawiał się w Polsce podczas festiwali muzycznych. W 2015 roku również wystąpił na Open’erze, natomiast w zeszłym roku był headlinerem na Kraków Live Festival.

Amerykańscy raperzy na Open’erze

Tegoroczna edycja gdyńskiego festiwalu to nie lada gratka dla fanów amerykańskiego rapu. W line-upie, oprócz ogłoszonego dzisiaj A$AP Rocky’ego znaleźli się: Travis Scott, G-Eazy, Lil Skies i Sheck Wes.

A$AP Rocky, czyli jedna z najważniejszych gwiazd światowego hip-hopu dołączył do line-upu tegorocznej edycji Open’era. Festiwal startuje już za dwa tygodnie. Od rana organizatorzy Open’era informowali o tym, że w Gdyni nie pojawi się jednak jeden z ogłoszonych wcześniej amerykańskich raperów- Lil Uzi Vert. Nie znamy przyczyny odwołania koncertu, gdyż artysta nie przesłał oświadczenia w tej […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →