kadr z trailera gry „Need For Speed: Unbound"

ASAP Rocky pokaże ci, jak się prowadzi. Został postacią w nowej grze z serii “Need For Speed”


08 października 2022

Obserwuj nas na instagramie:

ASAP Rocky został postacią w najnowszej grze z serii Need For Speed zatytułowanej Unbound, a także nagrał do niej utwór.

ASAP Rocky został postacią w grze

Każdy, kto grał kiedykolwiek w jedną z odsłon serii Need For Speed wie, że soundtracki do tych gier zawierają bardzo dużo utworów rapowych. Wystarczy przypomnieć legendarny już remix piosenki The Doors Riders On The Storm w wykonaniu Snoop Dogga z gry Need For Speed: Underground 2. Wyjątkowo mocny hip-hopowy akcent w historii serii postawi także ASAP Rocky. Raper nie tylko nagrał utwór Shittin Me, który można usłyszeć w trailerze, ale będzie też jedną z postaci w grze. Jak donosi jednak portal Lodout, nie będzie ona grywalna. Sądząc po opisie gry, Unbound nie będzie (zgodnie z przewidywaniami), żadnym wielkim zwrotem w historii serii:

Ścigaj się z czasem, uciekaj glinom i bierz udział w cotygodniowych kwalifikacjach, by wywalczyć miejsce w Grandzie, najważniejszych wyścigach ulicznych w Lakeshore. Wypełnij swój garaż niepowtarzalnymi, stuningowanymi furami i daj się poznać na ulicach, prezentując własny styl i wyjątkowe ciuchy przy dźwiękach energicznej muzyki z każdego zakątka świata.

Oficjalny trailer Need For Speed: Unbound z udziałem Rocky’ego

Oskarżenia o udział w strzelaninie

Ostatnio wokół postaci ASAP Rocky’ego zaczęły krążyć dość duże oskarżenia. ASAP Relli, były członek ekipy ASAP Mob, twierdzi, że został poszkodowany w strzelaninie, w której Rocky brał udział. Według tego co twierdzą prawnicy, popularniejszy z dwójki raperów miał zwabić Rellego do ich studia w celu omówienia sporu między nimi. Rocky przybył na miejsce z pistoletem, który wyciągnął bez jakiegokolwiek ostrzeżenia i oddał kilka strzałów. Adwokaci Rellego twierdzą, że w wyniku tego incydentu spotkał się on z wielokrotnymi groźbami śmierci, a także musi mierzyć się z nieodwracalnymi szkodami na zdrowiu. Jak cała ta sprawa odbije się na sprawie ASAP Rocky’ego? I kto mówi prawdę? Sprawa prawdopodobnie rozstrzygnie się w najbliższych miesiącach.

ASAP Rocky został postacią w najnowszej grze z serii Need For Speed zatytułowanej Unbound, a także nagrał do niej utwór. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z RATM ASAP Rocky […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →