fot. kadr z "SIRI"

Czterech polskich raperów na oficjalnym soundtracku „Need for Speed Unbound”


15 listopada 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Za kilkanaście dni na rynek trafi Need for Speed Unbound. Przedstawiciele Criterion Games i Electronic Arts przedstawili pełną listę artystów obecnych na soundtracku gry. Wśród nich znalazło się czterech polskich raperów.

Artyści w Need for Speed Unbound odsłonięci. Wśród nich czterech Polaków

Wczoraj w mediach społecznościowych marki Need for Speed opublikowano pełną listę artystów, których twórczość usłyszymy w nadchodzącej odsłonie serii. Twórcy zebrali ponad siedemdziesiąt utworów z dwudziestu pięciu krajów. Głównymi nazwiskami Unbound są oczywiście Brodinski i A$AP Rocky, jednak wśród wymienionych znalazły się także polskie akcenty.

Zobacz: A$AP Rocky pokaże ci, jak się prowadzi. Został postacią w nowej grze z serii Need for Speed

W trakcie rozgrywki usłyszymy dwie piosenki w naszym rodzimym języku. Pierwsza z nich to SIRI Okiego z gościnnym udziałem Gedza. Oprócz singla z 77747 Mixtape usłyszymy również Tłoki Gibbsa i Olivera Olsona. Wśród zaproszonych artystów znajdziemy również Tommy’ego Casha, Slowthaia, Playboi Cartiego, Boneza MC czy Tylera, The Creatora.

Oficjalny soundtrack Need for Speed Unbound jest celebracją muzyki z całego świata (…). Odkryj nowych artystów wiodących prym w wielu podgatunkach muzycznych, którzy są mistrzami w wyrażaniu siebie i wzmacnianiu pozycji

– zachęcają twórcy.

Oki feat. Gedz – SIRI

Oliver Olson – Tłoki prod. Gibbs

Need for Speed Unbound trafi w ręce graczy już 29 listopada. Najświeższa produkcja Criterion Games będzie dostępna na komputerach stacjonarnych oraz najnowszej generacji konsol. Wydawcą gry jest Electronic Arts.

Gibbs zagra podczas Lublin Rap Festiwal. Sprawdź, gdzie kupisz bilety

W sobotę, 17 grudnia w Lublinie odbędzie się Lublin Rap Festiwal 2022. Podczas imprezy, która rozpocznie się o 17:00, na scenie pojawi się aż czterech artystów. Jednym z nich jest Gibbs, natomiast pozostała trójka to White 2115, Kaz Bałagane i Otsochodzi. Wejściówki na Lublin Rap Festiwal 2022 znajdziecie na Biletomat.pl. Obecnie w sprzedaży jest już trzecia pula, więc nie zwlekajcie z zakupem!

Za kilkanaście dni na rynek trafi Need for Speed Unbound. Przedstawiciele Criterion Games i Electronic Arts przedstawili pełną listę artystów obecnych na soundtracku gry. Wśród nich znalazło się czterech polskich raperów. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →