kadr z klipu do utworu „Sprzedałem się”

Oki z nowym singlem „Sprzedałem się”


23 marca 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Od premiery clubu2020 minęły zaledwie dwa tygodnie, a biorący w nim udział Oki nie zatrzymuje się. Raper prezentuje nowy singiel Sprzedałem się.

Oki w natarciu

Oki zdaje się być żywą definicją powiedzenia „kuć żelazo, póki gorące”. Jego rozpoznawalność i znaczenie na polskiej scenie rapowej bardzo mocno wzrosły wraz z ukazaniem się OIO, jego wspólnej płyty z Otsochodzim i Young Igim. W zeszłym roku ukazał się jego solowy Produkt47, który był jednym z najszerzej komentowanych albumów w całym 2022 roku, a dwa tygodnie temu ukazał się club2020. Wspólny projekt postaci związanych z wytwórnią 2020 i nie tylko, którego Oki był lwią częścią. Wielu artystów postanowiłoby zrobić sobie przerwę po takim maratonie, tym bardziej okraszonym sukcesami. Raper z Lubina jednak się nie zatrzymuje i prezentuje singiel Sprzedałem się, za bit do którego odpowiadają Worek, Swizzy i Paweł Gronek z kolektywu nolyrics. Co ciekawe na klipie w reżyserii Marcin Kucińskiego i 47 możemy zobaczyć… Matę. Może jakiś wspólny utwór w najbliższej przyszłości?

Oki – Sprzedałem się

Ostatnie miesiące pełne sukcesów

Oki niezwykle szybko stał się jednym z najistotniejszych raperów na polskiej scenie. Zarówno OIO, jak i Produkt47, pokryły się podwójną platyną, a więc sprzedały się w nakładach przekraczających 60 tysięcy egzemplarzy. Przy okazji solowego krążka rapera pisaliśmy o nim na łamach Rytmów:

Był już taki jeden z kodem kreskowym na głowie i nie skończyło się to dobrze. Całe szczęście Okiemu daleko do Agenta 47, więc strzałów możemy spodziewać się wyłącznie w linijkach. Po Produkcie47 jestem pewny, że nie byłyby to ślepaki. Młody Jeżyk umościł sobie wygodne legowisko na scenie i nie zapowiada się, by prędko miał zwolnić miejsce.

Patrząc na ostatnie miesiące w wykonaniu rapera, nie pomyliliśmy się w naszej ocenie potencjału członka ekipy 2020.

Od premiery clubu2020 minęły zaledwie dwa tygodnie, a biorący w nim udział Oki nie zatrzymuje się. Raper prezentuje nowy singiel Sprzedałem się. Zobacz także Po fali niskich ocen dla „Małej syrenki” baza filmowa zmienia system oceniania Te rapowe duety rozbiłyby bank. Ale coś im przeszkodziło Nowe seriale, których nie oglądasz. A warto! Oki w natarciu […]

oki

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →