kadr z klipu do utworu „Sprzedałem się”

Oki z nowym singlem „Sprzedałem się”


23 marca 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Od premiery clubu2020 minęły zaledwie dwa tygodnie, a biorący w nim udział Oki nie zatrzymuje się. Raper prezentuje nowy singiel Sprzedałem się.

Oki w natarciu

Oki zdaje się być żywą definicją powiedzenia „kuć żelazo, póki gorące”. Jego rozpoznawalność i znaczenie na polskiej scenie rapowej bardzo mocno wzrosły wraz z ukazaniem się OIO, jego wspólnej płyty z Otsochodzim i Young Igim. W zeszłym roku ukazał się jego solowy Produkt47, który był jednym z najszerzej komentowanych albumów w całym 2022 roku, a dwa tygodnie temu ukazał się club2020. Wspólny projekt postaci związanych z wytwórnią 2020 i nie tylko, którego Oki był lwią częścią. Wielu artystów postanowiłoby zrobić sobie przerwę po takim maratonie, tym bardziej okraszonym sukcesami. Raper z Lubina jednak się nie zatrzymuje i prezentuje singiel Sprzedałem się, za bit do którego odpowiadają Worek, Swizzy i Paweł Gronek z kolektywu nolyrics. Co ciekawe na klipie w reżyserii Marcin Kucińskiego i 47 możemy zobaczyć… Matę. Może jakiś wspólny utwór w najbliższej przyszłości?

Oki – Sprzedałem się

Ostatnie miesiące pełne sukcesów

Oki niezwykle szybko stał się jednym z najistotniejszych raperów na polskiej scenie. Zarówno OIO, jak i Produkt47, pokryły się podwójną platyną, a więc sprzedały się w nakładach przekraczających 60 tysięcy egzemplarzy. Przy okazji solowego krążka rapera pisaliśmy o nim na łamach Rytmów:

Był już taki jeden z kodem kreskowym na głowie i nie skończyło się to dobrze. Całe szczęście Okiemu daleko do Agenta 47, więc strzałów możemy spodziewać się wyłącznie w linijkach. Po Produkcie47 jestem pewny, że nie byłyby to ślepaki. Młody Jeżyk umościł sobie wygodne legowisko na scenie i nie zapowiada się, by prędko miał zwolnić miejsce.

Patrząc na ostatnie miesiące w wykonaniu rapera, nie pomyliliśmy się w naszej ocenie potencjału członka ekipy 2020.

Od premiery clubu2020 minęły zaledwie dwa tygodnie, a biorący w nim udział Oki nie zatrzymuje się. Raper prezentuje nowy singiel Sprzedałem się. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Oki w […]

oki

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →