fot. kadr z teledysku „Jeden interes”

Gibbs, Oliver Olson i Paluch z singlem promującym “Dopehouse Mixtape”


20 czerwca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Gibbs kontynuuje promocję Dopehouse Mixtape. Muzyk zaprosił do najnowszego singla Palucha i Olivera Olsona. Album ukaże się w te wakacje.

Gibbs, Paluch i Oliver Olson łączą siły

Dziś po południu na kanale Dopehouse Records opublikowano kolejny teledysk promujący Dopehouse Mixtape. Tym razem Gibbs postanowił wypuścić singiel zatytułowany Jeden interes.

Zobacz: Gibbs szykuje nowy projekt. W sieci ukazał się pierwszy singiel z Kiełasem

Artysta odpowiada wyłącznie za warstwę muzyczną utworu, natomiast tekstami i wokalem zajęli się zawodnicy BOR CREW, czyli Paluch i Oliver Olson. Za mix i mastering singla odpowiada 4Money. Wideo to dzieło ekipy 404 Media.

Oliver Olson x Paluch – Jeden interes

Poprzedni singiel, Piękny świat, ukazał się pod koniec maja. Od premiery wideo na YouTube obejrzano ponad pięć milionów razy.

Dopehouse Mixtape dostępne w preorderze

Gibbs, wraz z publikacją pierwszego singla, rozpoczął przedsprzedaż albumu. DopeHouse Mixtape w przedsprzedaży dostępny jest w czterech wariantach. Podstawowy składa się z albumu, wlepek oraz magnesu. Dwa zestawy oferują koszulkę lub bluzę do bazowej zawartości. Pakiet deluxe zawiera, oprócz płyty, magnesu i wlepek, ręcznie malowaną customizowaną kurtkę jeansową oraz flagę DopeHouse. Nakład pakietu deluxe jest limitowany do stu sztuk.

Jak wiecie, na swoim solowym albumie nie miałem żadnych gości – to nie dlatego, że nie lubię kolaboracji – po prostu musiałem sobie udowodnić że jestem w stanie zrobić cały album sam. Jakoś to wyszło, ktoś tam słucha, zadowolony jestem -A że przed solówką zrobiłem 9 albumów z innymi artystami, naturalnym następstwem jest właśnie DOPEHOUSE MIXTAPE – płyta, którą zrobiłem z kolegami, bliższymi lub dalszymi, z tymi z którymi już miałem okazje zrobić dużo muzyki, lub z tymi z którymi od zawsze chciałem zrobić więcej, niż dotychczas. Więc jeżeli ostatnie kilka lat śledziliście moje poczynania w różnych kolaboracjach, nie powinniście być zawiedzeni. DOPEHOUSE istnieje już od 2017 roku, ta płyta będzie również doskonale pokazywać, jakie brzmienie chcemy kreować na przyszłe lata i co tak naprawdę lubimy w tym wszystkim. Karty będziemy odsłaniać stopniowo

– czytamy w opisie płyty (pisownia oryginalna).
gibbs dopehouse mixtape
pakiet standardowy DopeHouse Mixtape, DopeHouse Records 2022

Gibbs i Paluch wystąpi podczas XX Edycji Mazury Hip Hop Festiwal. Sprawdź, gdzie kupisz bilety

Mazury Hip Hop Festiwal 2022 to już dwudziesta edycja giżyckiego festiwalu. Organizatorzy po raz kolejny zapraszają do Twierdzy Boyen przy ul. Turystycznej 1. Impreza odbędzie się w dniach 14-16 lipca. Bilety na wydarzenie kupicie na Biletomat.pl. W sprzedaży jest już ostatnia z dostępnych pul wejściówek, więc nie zwlekajcie z zakupem! Wśród ponad dwudziestu występujących znaleźli się również PaluchGibbs. Oprócz współautorów Jednego interesu na scenie pojawią się również się również m.in. Jan-rapowanieOliwka BrazilYoung LeosiaKizoSzpakuMalik Montana oraz Kaz Bałagane.

Mazury Hip Hop Festiwal to żelazny punkt wakacyjnych podróży każdego prawdziwego fana polskiego rapu. Najstarsza w kraju plenerowa impreza hip-hopowa, odbywająca się w samym środku lata, corocznie gromadząc w murach giżyckiej Twierdzy Boyen wielotysięczną publikę

– czytamy w opisie wydarzenia.

Gibbs kontynuuje promocję Dopehouse Mixtape. Muzyk zaprosił do najnowszego singla Palucha i Olivera Olsona. Album ukaże się w te wakacje. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z RATM Gibbs, Paluch […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →