fot. Wojtek Koziara

Oki z nowym utworem. W końcu usłyszeliśmy „Jeremy’ego Sochana”


26 września 2023

Obserwuj nas na instagramie:

O północy na streamingi trafił nowy utwór Okiego. W końcu usłyszeliśmy „Jeremy’ego Sochana” z viralowego TikToka.

Oki na szczycie

Mało jest obecnie w Polsce raperów, którzy budzą takie zainteresowanie słuchaczy jak Oki. Projekt OIO mocno podwyższył jego notowania, natomiast prawdziwym przełomem okazała się płyta Produkt47, wybrana m.in. jako najlepszy album roku w głosowaniu gremium i słuchaczy Lech Polish Hip-Hop Music Awards. Swoją pozycję Oki potwierdził dodatkowo na clubie2020 i obecnie ciężko wskazać słuchacza, który nie czekałby na nowości od Młodego Jeżyka.

Jeremy Sochan
fot. Wojtek Koziara

Tym bardziej że Oki dodatkowo podkręcił oczekiwania fanów utworem, który zagrał podczas jednego z koncertów. Fragment utworu Jeremy Sochan, powstałego na cześć koszykarza San Antonio Spurs stał się prawdziwym viralem. Poniósł się tak daleko, że Okim zainteresował się sam bohater utworu. Ostatnie tak duże oczekiwanie na singiel po zaledwie snippecie widzieliśmy w przypadku Midasa od Sentino i wtedy utwór faktycznie stał się hitem. Ciężko wyobrazić sobie, by tym razem miało być inaczej.

Snippet singla Jeremy Sochan

Eksportowy towar

Zgodnie z przewidywaniami o północy ukazał się singiel Jeremy Sochan. Patrząc na to, że premiera klipu miała miejsce w nocy, wynik 200 tysięcy odsłon o godzinie 10:00 musi robić wrażenie. Można już chyba jasno powiedzieć, że mamy nowy hit. A jak wam podoba się Jeremy Sochan?

Oki – Jeremy Sochan

O północy na streamingi trafił nowy utwór Okiego. W końcu usłyszeliśmy „Jeremy’ego Sochana” z viralowego TikToka. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto czekać Oki na szczycie Mało jest obecnie w Polsce raperów, […]

oki

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →